Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Panel klimatronika zalany colą pomocy :(


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dałem się namówić na mc nie dopiłem coli więc zabrałem ją do samochodu wsadziłem uchwytu na kubki niestety zostawiłem kubek na noc z resztką napoju kubek jak wiadomo jest tekturowy i rozmókł do tego stopnia ze się polało po radiu, panelu dziś chciałem ustawić nawie na szybę guzik z strzałką do góry wciska się i nie chce odbijać niestety blokuje cały panel na czas aż powoli odbije i wróci do stanu poprzedniego jak to doczyścić i się tego pozbyć ? :(:confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to było takie proste :( boje się że do guzików się nie dostane i są montowane także nie dojdę do nich ... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmi caly panel rzobierz na czesci pierwsze z tego co sie orientuje to kazda pierdolke da sie wyjac tylko muisz jakos sobie oznaczac co po czym poniej skladac zebys niczego nie pomylil :tongue4: guziki na 100% mozesz wyjac i spokojnie przeczyscic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wątek :notworthy: myślę że mi pomoże co prawda inny panel ale chyba wszystko będzie podobnie :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rozebraniem niebędziesz miał większego problemu, tylko wyjąć go trochę ciężko, a konsole masz 1 czy 2din? zaopatrz się w jakiś środek np z serii Kontakt (używam na codzień i działa świetnie :good: ) do czyszczenia elektroniki wszystko wymyjesz złożysz i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie tu zeby nie mieszac. mam podobna historie a dodatkowo jakis banknot wpadl za popielniczke i nie moge wyjac:(

ma ktos instrukcje jak wyjac klimatronic z 2lifta radio 2din - nie chce niczego polamac, a wszelkie pomoce sa do przeliftowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie potrzebujesz wyjmaków do ory radia, żeby dostać się do pierwszych śrub. Potem powinno pójść gładko. Z tego co pamiętam, wyjęcie klimatronika w polifcie i przed lifcie to żaden problem, przynajmniej ja takiego nie miałem.

W polifcie klimatronik jest chyba na wcisk, musisz wyjąć radio i po prostu go wypchnąć. A jeśli się nie da, rozbierz kokpit, to ze 4śrubki będą.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem http://http://www.zener.com/audi/HVAC_cleaning

nie takie to latwe ale da sie zrobic i jest lala, przy okazji zdejmowal ktos listwe wokol awaryjnych?? jest na tych malych spinkach i oczywiscie pourywalem, teraz musze to skleic, da sie to zrobic jakos delikatnie??

Pamiętasz może jeszcze czy klimatronik był na jakieś zatrzaski? Czy tylko siłą wypchałeś? Mam wyjęte radio i chciałem klimatronik wyjąć ale za bardzo nie chciał wyjść ale też w razie czego nie chciałem nic urwać więc nie przesadzałem z siłą

Klimatronik wyjęty, musiałem go od góry podważyć śrubokrętem ponieważ ma takie zatrzaski na wcisk blokujące się o ramkę przy wyciąganiu.

Konsola 2 DIN

Edytowane przez Toskańczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...