Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Renowacja felg, warto? Proszę o opinie, zdjęcia.


Norbunio

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem warto bo za renowacje zapłacisz 50zł do sztuki czyli 200zł za komplet i masz jak nówki fele co ładnie wygląda i auto zyskuje na wyglądzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto? Jeśli okazyjnie kupisz fele, doliczysz koszt malowania i dalej będzie to atrakcyjna kwota, to pewnie, że się opłaca. A trwałość zależy już od lakiernika. Jak zrobi tak, jak się należy, to będzie git. To jest to samo, co malowanie auta. Jak przygotowane dobrze i użyte odpowiednie materiały, to polatają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę mieszane uczucia, obawiam się trochę że taka renowacja może nie być trwała. Z drugiej strony miałem zamówić fele z UK ale tam też nie wiadomo co to za repliki i mogą nie być z kolei trwałe. Tutaj są oryginalne fele audi, trzeba je tylko doprowadzić do ładu no i taniej wyjdzie a też wyglądają grubo:)[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 00:49_________________________________________________Druga sprawa, gdzie dostac dekielki do tych felg i ile moga kosztowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekielki ok 150-200zl.

Felgi 850 :wink4:plus przesylka ok 150zl

Malowanie profi min 300-400zl.

Razem bez opon 1500-1600zl plus ewentaulne koszty paliwa itp.

Moim zdaniem tak sobie.

Widzialem fele na allegro i sam o nich myslalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też średnio mi się to widzi, bo za taką cenę można wyrwać komplet i nie bawić się w szukanie dekielków ani renowację która nigdy nie wiadomo jak do końca wyjdzie. Dekielków nie ma, szukałem, więc to też loteria czy się je tak łatwo dostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też średnio mi się to widzi, bo za taką cenę można wyrwać komplet i nie bawić się w szukanie dekielków ani renowację która nigdy nie wiadomo jak do końca wyjdzie. Dekielków nie ma, szukałem, więc to też loteria czy się je tak łatwo dostanie

ale czasami lepiej kupić do renowacjii i wybrac sobie kolor i lakiernika który to zrobi i cieszyc sie że wie sie co sie ma,.

Często maluje felgi dla handlarzy i naprawdę czasem to bałbym sie na tym jezdzić,.

koszt renowacjii max 400 zeta za komplet, sam jeżdzę na malowanych felgach i moi znajomi, nawet po dwóch trzech latach farba nie odpada, najczesciej sa znów podrapane o kraweżniki,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...