Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] CB PA może wzmacniacz?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam pytanko o opinie jak komu działa megafon od CB (PA) i czy wystarczająco głośno słychać (jakie radio i megafon) radio mam

http://www.allegro.pl/item946986319_radio_cb_sunker_three_jak_uniden_antena_106_ml145.html

a głośniczek

http://www.allegro.pl/item1003637744_tuba_cb_20w_papuga_cb_kabel_wtyk_cbradioserwis_pl.html

no i marnie to słychać.Czy można podłączyć wzmacniacz? ewentualnie megafon z wbudowanym wzmacniaczem co by było słychać głośnością jak na procesji :polew: nigdzie nie mogę znaleść mocniejszego megafonu a uważam że mi nie działa tak jak powinno.

Pozdrawiam Marcin

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jakby Ci się udało znaleźć rozwiązanie to daj znać. U mnie też marnie to słychać;/

Opublikowano
  • Autor

puki co o wstawiłem sobie ten głośniczek w dolocie do intercoolera trochę lepiej jest bo leżał tymczasowo obok ECU ale myślałem o jakims małym wzmacniaczu jak tubka ma 20wat a radio 5w to coś w tych okolicach jakiś wzmak mono jednokanałowy :kox:

Opublikowano

Jakby Ci się udało znaleźć rozwiązanie to daj znać. U mnie też marnie to słychać;/

ja w poprzednim aucie miałem pod U520 podłączony głośniczek Nokii HSF 12

o taki

http://www.allegro.pl/item1032600074_nowy_glosnik_nokia_hfs_12_ck_7_cb_radio_poznan.html

Zamontowany był w nogach pasażera po prawej stronie. Głośnośc radia była ustawiona minimalnie i było słychac dużo lepiej niż na połowie z samego radia.

Byłem zadowolony i polecam..

Opublikowano
  • Autor

Kolego o ile rozumie to mowa jest ok głośniczku zewnetrzym tzn tym

http://www.allegro.pl/item1027471321_tuba_glosnik_20w_cb_radio_papuga_z_kablem_7_5m.html

a głosniczek o którym piszesz też znalazłem pod schowkiem pasażera od nawigacji ,podłączyłem go jako głosnik wewnętrzny do cb róznica jest duża bo wczesniej z głosnika wbudowanego w cb była kiepska i cicha (w połce pod kierownica) to teraz jest dużo lepiej i ze 3xgłosniej gdzieś sobie go zamontuje i bedzie git ale mowa jest jak pisąłem wyżej o głosnikiu zewnętrzym do CB tuba papuga :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.