Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Światło wewnętrzne - migające!


bali_82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od razu napiszę, że naprawdę szukałem tego przypadku na forum ale niestety nie znalazłem. :gwizdanie:

Problem mój wygląda następująco:

Przy włączonym silniku [kluczyk w stacyjce], po otwarciu drzwi od pasażera przód lub tylnych, światło wewnątrz zaczyna działać jak kierunkowskaz :wallbash: Zapala się i gaśnie. Dodatkowo w okolicy deski rozdzielczej słychać "cykanie" któregoś z przekaźników.

Natomiast po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki, objaw ustaje i wszystko wraca do normy.

Czy może być problem z przekaźnikami? Gdzie ich szukać? czy miał ktoś podobną historię? Proszę o pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie raz zauwazylem taki objaw przy otwartych drzwiach (gdzies czytalem ze to ostrzegawcze mruganie przed otwartymi drzwiami podczas jazdy-szczerze nie wiem...). Ja mialem zatrzymane auto, tykal przekaznik w okolicach nog kierowcy-tam pewnie trzeba szukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chodzi o postój.... Czyżby to był o ostrzegawcze? Fakt, że dzieje się tak przy odpalonym silniku - kiedy FIS pokazuje otworzone drzwi. No ale to troszkę dziwne by było, przecież mogę równie dobrze wypuszczać lub zapraszać do środka :kox: pasażerów nie wyłączając silnika. A u mnie istna dyskoteka :wallbash::embarrassed:

leoncjo - nie mam alarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...