Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Olkusz i okolice


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz czym u nas są drogi łatane.. kamyczkami więc myślę, że to by było na jeden sezon :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla kolegów z okolic olkusza,

Chłopaki z audi80 klubu w tym moi kumple organizują spoty co wtorek o godz 21 na Olkuskim Carrefourze, w razie braku pogody spoty odbywają sie pod wiaduktem przy basenie :) zapraszamy

w ten weekend odbył sie także spot plenerowy, sosina, czubatka itd.

planujemy zrobić jeszcze jeden podobny na zakonczenie wakacji (troche pózne) i przywitanie mrozów, grill, piwkowanie itd.

jeśli bede wiedział wiecej szczegółow to podrzuce info ;)

więcej na temat spotów Audi w Olkuszu : http://www.audi80.pl/olkusz-carrefour-2609-spot-sesja-vt45826.htm

26.09.10-122.jpg

26.09.10-46.jpg

DSC_0065.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Jako iż otwarliśmy sklep motoryzacyjny z częściami samochodowymi, elementami karoserii, oleje, filtry itd pragniemy zaoferować części do wielu marek samochodowych w atrakcyjnych cenach do sprzedaży dla klubowiczów.

Jeżeli czegoś szukasz potrzebujesz => napisz => zapytaj => porównaj => kup

Sklep ma dwie filie:

Lelów (okolice Szczekociny, Koniecpol - Częstochowa)

Bukowno (okolice Olkusz, Dąbrowa Górnicza)

Nie mamy strony internetowej więc piszcie na: [email protected]

ruszyliśmy 1-12-2010r

Zapraszam ... adamFox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Jako iż otwarliśmy sklep motoryzacyjny z częściami samochodowymi, elementami karoserii, oleje, filtry itd pragniemy zaoferować części do wielu marek samochodowych w atrakcyjnych cenach do sprzedaży dla klubowiczów.

Jeżeli czegoś szukasz potrzebujesz => napisz => zapytaj => porównaj => kup

Sklep ma dwie filie:

Lelów (okolice Szczekociny, Koniecpol - Częstochowa)

Bukowno (okolice Olkusz, Dąbrowa Górnicza)

Nie mamy strony internetowej więc piszcie na: [email protected]

ruszyliśmy 1-12-2010r

Zapraszam ... adamFox

A dzięki za info mam nadzieję, że będzie dobrze zaopatrzony ; ] Przy okazji proszę o PM z ceną kompletu świec żarowych do silnika AJM z 2000 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze nie odebrałem bryczki bo serwis to jest jakaś porażka z czekaniem na części po 4 tyg musze czekać masakra :thumbdown: :thumbdown: :wallbash: mam nadzieje że w przyszłym tygodniu przyjdą te ostatnie pierdółki i w końcu będę mógł sie cieszyć nowym samochodzikiem :):)oczywiście plan jest zrobienia go na black edition :)[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 13:00_________________________________________________Panowie i Panie kiedy jakiś spocik Olkuski???? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany lookajcie na zlot VAG u nas w małopolskich temat :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czytałem Pablo spoko temat ja powinienem przyjechac tylko przydało by sie zebrac jeszcze jakas Olkuska ekipe [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 17:26_________________________________________________Panowie z okolic olkusza poddajcie jakas propozycje spotów ja chetnie przyjade w zasadzie kazdy dzien tygodnia przydało by sie tylko troszke cieplej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czytałem Pablo spoko temat ja powinienem przyjechac tylko przydało by sie zebrac jeszcze jakas Olkuska ekipe [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 17:26_________________________________________________Panowie z okolic olkusza poddajcie jakas propozycje spotów ja chetnie przyjade w zasadzie kazdy dzien tygodnia przydało by sie tylko troszke cieplej

Zagadajcie do tych chłopaków co robią spoty audi 80 to byście się z nimi zabrali :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Olkusz panowie zgadamy się jak będzie cieplej bo na razie to nawet autka nie mogę dopieścić :) bo zimno i nie ma zbytnio jak a co do VAG-u to oczywiście ja się pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu napisz tylko gdzie i kiedy ja postaram sie dostoswowac ewentualnie troszke cos przesuniemy

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 15:15_________________________________________________a i jeszcze jedno czyja czarna A4 B6 1.9TDI na olkuskich blachach stała dzisiaj o godzinie 14:20 pod apteka na przeciwko biedronki w kluczach?[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 15:17_________________________________________________oczywiście na klubowych ramkach była ta A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde powiem ci że teraz mam strasznie daleki kursik ale postaram sie być na środe więc piątek mysle był by takim mniej więcej terminem jeszcze oczywiście będe pisał co i jak popytaj innych bo ja nie zbytnio mam czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...