Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Olkusz i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No no no widze że parę osób będzie chyba ale jak na razie pogoda nam nie dopisuje, moze jakoś do piątku sie poprawi :):)

Opublikowano

Witam Panowie jesli ktoś byłby zainteresowany to takie radyjko mam w SUPER STANIE 150zł do odbioru radio kodowane oczywiście posiadam oryginalna karte z tym kodem oraz książke od tego radia

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b6f31c5983426542.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0eb7015d31e6958a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7580307460b3ea8b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b855350a910a6a0b.html

Jeśli ktoś będzie zainteresowany mogę wstawić badź dosłać na maila wiecej zdjęć

P O Z D R A W I A M [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 08:34_________________________________________________mam jeszcze do zaoferowania kołpaki 16" są to oryginalne kołpaki audi nie żadna chińska tania podróbka

stan oceniam na bardzo dobry

oto zdjęcia kołpaków

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/547c1281c490cc15.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ba338c87d7651f3.html

Opublikowano
  • Autor

Panowie no i co z jutrem robie liste dopisywać się.

Lista:

1. pablo_ua4

Opublikowano

Panowie ja niestety z przyczyn niezależnych ode mnie nie pojawię się dziś ; /

Opublikowano

A może jednak się uda :decayed:

Lista:

1. pablo_ua4

2.P_R_Z_E_M_O

3. chico + brat[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 10:19_________________________________________________Godzina? Kerfur?

Opublikowano
  • Autor

dokladnie kerfur mniej wiecj 18??

Opublikowano

dokladnie kerfur mniej wiecj 18??

Pasuje, wezmę vaga jak by co :naughty:

Jest jednak pupa zimna. Nie mogę się dziś pojawić.. sry

Opublikowano

Ja niestety jeszcze w pracy i muszę posiedzieć dłużej..

Opublikowano
  • Autor

no to lipa dzis:(

Opublikowano

Chłopaki wpadacie jutro na zlot :?: :)

Opublikowano
  • Autor

Ja z miłą chęcią bym wpadł ale wylatuje do francji u mnie licho z weekedami ;(

Opublikowano

Ja z miłą chęcią bym wpadł ale wylatuje do francji u mnie licho z weekedami ;(

A jak reszta, chico :?:

Opublikowano

Ja z miłą chęcią bym wpadł ale wylatuje do francji u mnie licho z weekedami ;(

A jak reszta, chico :?:

Ja mam jeszcze uczelnię weekendami ; ]

Opublikowano

To się urwij na 2h :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

PABLO jak tam zlocik???

Opublikowano

cześć chłopaki robimy dzisiaj spota pogoda jest the best co wy na to??[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 14:36_________________________________________________PS. Panowie a czy ma ktos z Was vaga oprócz Chico[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 15:36_________________________________________________WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM OLKUSKIM ŻYCZĘ!

Opublikowano

Dzieki chociaż ja raczej pod olkusz to niebardzo ale sie podłaczam

[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 00:56_________________________________________________Jak macie jakies propozycje na spontaniczny spot gdzieś w terenie to prosze. Może jeździcie gdzieś w ciekawe miejsca to moze inni tez odwiedzą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.