-
[ALL B5] Zacisk lewy tył ! Wyciek płynu ! Proszę o porade i wykres kosztów :P
Nie mówie że nie... gdybym bliżej był do Ciebie bym podjechał jak mówisz ,próbować raz jeszcze robić czy kupic nowy czy uzywany>?
-
[ALL B5] Zacisk lewy tył ! Wyciek płynu ! Proszę o porade i wykres kosztów :P
Załozyłem te gumki , zlozylem do kupy . Ciężko było seger wyciagnać ,zrobiłem to nozyczkami . Przewiozłem sie troche pohamowałem i znowu puścił. Chyba czeka mnie kupno zacisku bo nie mam hamulca wcale. Ale jakoś jeżdze. ma ktoś do sprzedania? lewy tył
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Mam znajomego co to samo mówił , naprawde to jest nerwówka i tak naprawde do samego końca nie wiesz na czym stoisz
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
elo elo admini szefostwo moderatorzy itd głowa do góry , i tak się zjada i tak . Audi Connection People
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Panowie pomysł z zaliczkami jest świetny ,sam nie wpłaciłem ale i tak na zlot przyjade . Przekimam pod zderzakiem i będzie
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Chłopaki jakby mi zależało bardzo to można by się jeszcze dopisac do listy? Cos czytałem ze zaliczka do konca maja . Tak czy inaczej udam sie tam . Nigdy z wami nei byłem i jade chocbym miał się zadłuzyć.
-
[ALL B5] Zacisk lewy tył ! Wyciek płynu ! Proszę o porade i wykres kosztów :P
Jakiś czas temu w innym temacie rozmawialismy o kontrolce i ubytku płynu. Nic nie znalazłem az do dzis kiedy po kilku pożadnych hamowaniach zaczoł płyn leciec , plama w momencie. Powiedzcie czy szukac zacisku całego czy reperaturki i w jakich cenach to mozna dostac.
-
Uprzejmie proszę o oddanie głosu i popracie projektu
gwiazdka dla Gwiazdki może dasz numer do uroczej siostry?
-
[B5 AHU] Za dużo wlałem oleju
Płyn chłodniczy ok . Czyli jak bedzie za mało oleju to żadna kontrolka nie zaświeci? Czyli jak bede miął za mało oleju to konewka nie zaświeci ? Nic nie zaświeci?
-
[B5 AHU] Za dużo wlałem oleju
Panowie dolanie płynu rozwiązało problem . Naprawde to zbieg okoliczności był z tym olejem ,Zgubiło mnie to. Dobrze że jestescie . Dzieki.
-
KURS na przewóz rzeczy ! Wyjaśni mi ktoś co i jak gdzie najlepiej i za ile !!!
dobra dobra, też tak umiem
-
[B5 AHU] Za dużo wlałem oleju
dzieki za dobre słowo
-
[B5 AHU] Za dużo wlałem oleju
Byłem dzis na stacji oktroli i spytałem czy moze podpiąć vaga i zdiagnozować . Facet powiedział : "nie bawię się vagiem " ,nie wnikałem ,nie miałem czasu i pojechałem z tamtąd. Powiedzcie jakie sa inne narzedzia do diagnostyki w takim razie?
-
[B5 AHU] Za dużo wlałem oleju
dobrze , juz do mnie idzie z allegro, bede pewnie potrzebował pomocy z forum zeby czegos nie popiepszyć
-
[B5 AHU] Za dużo wlałem oleju
olej ok , nie miga kontrolka od oleju tylko wykrzyknik ;/
P_R_Z_E_M_O
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta