Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Za dużo wlałem oleju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , mam taki problem , sprawdzałem olej i troszke chciałem dolać , powierzyłem tę czynnosc bratu on nalał za dużo. Ja wsiadam do auta spoko a tu kontrolka [!] . Zaraz Odkręciłem korek i upusciłem oleju a kontrolka dalej miga . W czasie jazdy nie świeci się cały czas raz jest raz nie.

Co robic>?

Opublikowano

[!] czy to na pewno od oleju - :wink4: :wink4: to może być coś z hamulcami i za razem zbieg okoliczności :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Myśle że to prawdopodobne bo przed ta akcja z olejem , zawsze gdy przekraczałem 140 zaczynała pikać i mrugac ta kontrolka [!]

. Teraz od razu przy zapaleniu jak tylko kluczyk przekręcam to juz pika i mruga

Opublikowano

Ewentualnie może upuściłeś za dużo oleju i jest poniżej stanu :decayed:, ale dla mnie to hamulce :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:43_________________________________________________Aczkolwiek nie jestem Alfą i Omegą - mogę się mylić :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Najpierw trzepnij brata, a potem sprawdz poziom oleju, czy nie jest teraz za niski.

Opublikowano

Najpierw trzepnij brata, a potem sprawdz poziom oleju, czy nie jest teraz za niski.

:good: :good: być może za dużo upuściłeś "łoliwy" :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

olej ok , nie miga kontrolka od oleju tylko wykrzyknik ;/

Opublikowano

Kolego sprawdz jednak te hamulce :gwizdanie:

Jeśli nie to podepnij vaga i powinien być jakiś błąd, jak będzie to go skasuj i po problemie.

Opublikowano
  • Autor

dobrze , juz do mnie idzie z allegro, bede pewnie potrzebował pomocy z forum zeby czegos nie popiepszyć

Opublikowano

tam kolego nic nie spieprzysz dopuki nie bedziesz bawic sie adaptacja :D

Opublikowano

dobrze , juz do mnie idzie z allegro, bede pewnie potrzebował pomocy z forum zeby czegos nie popiepszyć

podleć na najbliższy spot w okolicy - chłopaki na pewno pomogą :good: :good: :good:

Opublikowano

dobrze , juz do mnie idzie z allegro, bede pewnie potrzebował pomocy z forum zeby czegos nie popiepszyć

W b5 nie ma kontrolki która kontroluje poziom oleju, ta kontrolka (konewka) zapala się jak zbyt niskie ciśnienie oleju. Więc jeżeli miałeś za mało lub za dużo oliwy to ta kontrolka i tak Ci się nie zapali, więc obstawiałbym tu jednak coś innego np. hamulce.

Opublikowano
  • Autor

Byłem dzis na stacji oktroli i spytałem czy moze podpiąć vaga i zdiagnozować . Facet powiedział : "nie bawię się vagiem " ,nie wnikałem ,nie miałem czasu i pojechałem z tamtąd. Powiedzcie jakie sa inne narzedzia do diagnostyki w takim razie?

Opublikowano

daj spokoj poczekaj na kabel podepniesz pod lapka i bedziesz mial wszystko jasne :)

Opublikowano

Może przy upuszczaniu oleju na czujkę przy kole trafiła kropelka?

Opublikowano

Byłem dzis na stacji oktroli i spytałem czy moze podpiąć vaga i zdiagnozować . Facet powiedział : "nie bawię się vagiem " ,nie wnikałem ,nie miałem czasu i pojechałem z tamtąd. Powiedzcie jakie sa inne narzedzia do diagnostyki w takim razie?

:wallbash: :wallbash: Oczy :!: :!: odkręć koła i zobacz jak hamulce :!: :!:

Opublikowano

dzieki za dobre słowo

Ja mam VAGa, ogarnij PM to możemy dziś coś pomyśleć. Jestem w pobliżu :gwizdanie:

Opublikowano

Kontrolka wykrzyknika dotyczy hamulców. Zacznij od sprawdzenia poziomu płynu hamulcowego. Kontrolka ta również zapala się, gdy jest za małe napięcie na akumulatorze (zimą przy padającym aku to przerabiałem myśląc, że to hamulce).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.