Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Za dużo wlałem oleju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: U mnie się zapalała na wybojach lub ostrych zakrętach i dolanie płynu hamulcowego rozwiązało problem :good:

A vag nic nie pokazywał. :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Panowie dolanie płynu rozwiązało problem . Naprawde to zbieg okoliczności był z tym olejem ,Zgubiło mnie to. Dobrze że jestescie . Dzieki.

Opublikowano

A moze masz zbyt niski poziom płynu chlodniczego?

Opublikowano

A moze masz zbyt niski poziom płynu chlodniczego?

Przecież napisał, że dolał płynu i raczej chodziło o płyn hamulcowy i teraz jest ok, gdyby miał za mało płynu chłodniczego zapaliłaby się inna kontrolka :cool1:

Opublikowano

dobrze , juz do mnie idzie z allegro, bede pewnie potrzebował pomocy z forum zeby czegos nie popiepszyć

W b5 nie ma kontrolki która kontroluje poziom oleju, ta kontrolka (konewka) zapala się jak zbyt niskie ciśnienie oleju. Więc jeżeli miałeś za mało lub za dużo oliwy to ta kontrolka i tak Ci się nie zapali, więc obstawiałbym tu jednak coś innego np. hamulce.

W AVG jest czujnik poziomu oleju i jak jest niski poziom to zapala się kontrolka z konewką i napisem "min"

Opublikowano

dobrze , juz do mnie idzie z allegro, bede pewnie potrzebował pomocy z forum zeby czegos nie popiepszyć

W b5 nie ma kontrolki która kontroluje poziom oleju, ta kontrolka (konewka) zapala się jak zbyt niskie ciśnienie oleju. Więc jeżeli miałeś za mało lub za dużo oliwy to ta kontrolka i tak Ci się nie zapali, więc obstawiałbym tu jednak coś innego np. hamulce.

W AVG jest czujnik poziomu oleju i jak jest niski poziom to zapala się kontrolka z konewką i napisem "min"

W akn'ie też jest czujnik poziomu oleju :cool1: więc kolega nie ma kompletnych info :gwizdanie: ,niski poziom płynu hamulcowego to czerwony :!: i 3 piknięcia.

Spadek płynu hamulcowego spowodowany pewnie był zużyciem klocków(coś normalnego :wink4:) albo nieszczelnością w układzie (:!:).

Opublikowano
  • Autor

Płyn chłodniczy ok . Czyli jak bedzie za mało oleju to żadna kontrolka nie zaświeci? Czyli jak bede miął za mało oleju to konewka nie zaświeci ? Nic nie zaświeci?

Opublikowano

Jeśli w AHU nie ma czujnika poziomu oleju to nic nie zaświeci.

Opublikowano

dobrze , juz do mnie idzie z allegro, bede pewnie potrzebował pomocy z forum zeby czegos nie popiepszyć

W b5 nie ma kontrolki która kontroluje poziom oleju, ta kontrolka (konewka) zapala się jak zbyt niskie ciśnienie oleju. Więc jeżeli miałeś za mało lub za dużo oliwy to ta kontrolka i tak Ci się nie zapali, więc obstawiałbym tu jednak coś innego np. hamulce.

Mylisz się w B5 jest kontrolka poziomu oleju. Zapala się przy bardzo niskim stanie

Opublikowano

Taki czujnik powinien być wbudowany w misce olejowej.

Opublikowano

dobrze , juz do mnie idzie z allegro, bede pewnie potrzebował pomocy z forum zeby czegos nie popiepszyć

W b5 nie ma kontrolki która kontroluje poziom oleju, ta kontrolka (konewka) zapala się jak zbyt niskie ciśnienie oleju. Więc jeżeli miałeś za mało lub za dużo oliwy to ta kontrolka i tak Ci się nie zapali, więc obstawiałbym tu jednak coś innego np. hamulce.

Mylisz się w B5 jest kontrolka poziomu oleju. Zapala się przy bardzo niskim stanie

Ok nie będę się upierał ale kiedyś czytałem tutaj na forum że ta kontrolka zapala się nie wtedy jak jest za mało oleju tylko jak jest za słabe ciśnienie oleju. O ile dobrze pamiętam byłoby to w przypadku dużych mrozów podczas odpalania disla.

A nie uważasz, że jeśli będzie bardzo niski stan oleju (tak jak npisałeś) to siśnienie oleju też będzie słabsze i ta kontrolka się dlatego zaświeca? :mysli:

Opublikowano

Ok nie będę się upierał ale kiedyś czytałem tutaj na forum że ta kontrolka zapala się nie wtedy jak jest za mało oleju tylko jak jest za słabe ciśnienie oleju. O ile dobrze pamiętam byłoby to w przypadku dużych mrozów podczas odpalania disla.

A nie uważasz, że jeśli będzie bardzo niski stan oleju (tak jak npisałeś) to siśnienie oleju też będzie słabsze i ta kontrolka się dlatego zaświeca? :mysli:

tak będzie -sam sobie odpowiedziałeś :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.