Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znów ukradli


ems

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się pożalę. Dzisiejszej nocy zginęły mi 4 dekielki od felg. Myślałem o kupnie ale doszło do tego, że nie wiem czy jest sens bo ukradną mi kolejne. Lustra ginęły 3 razy, ąż je w końcu oznakowałem. Wrocław to złodziejskie miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się pożalę. Dzisiejszej nocy zginęły mi 4 dekielki od felg. Myślałem o kupnie ale doszło do tego, że nie wiem czy jest sens bo ukradną mi kolejne. Lustra ginęły 3 razy, ąż je w końcu oznakowałem. Wrocław to złodziejskie miasto.

jak nie garażujesz fury , to może powinieneś stawiać na strzeżonym parkingu ?

ale fakt , ludzie to c**je , dla ilu ? dla 80zł? paranoja , mnie kiedyś ukradli wycieraczki z auta valeo :wallbash: powinno być tak jak kiedyś w Szwecji czy Danii , obciąć dłoń i wtedy by można auta nie gasić przed sklepem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do ASO, koszt dekielka do felgi s-line 150 pln tak więc komplet wychodzi 600 pln. Tylko w tym popie..... kraju kupno nowych wiąże się z ich natychmiastową utratą. Jade zaraz na komende zgłosić kradzież zdając sobie sprawę, że umorzą z powodu nie wykrycia sprawcy. Zresztą jak im podałem numer rej. auta marke i kolor auta które wjechało w moje to też sprawa się ciagnie od roku i nie mogą znależć właściciela. Najgorsza jest ta bezsilność ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza oznaczyć jak lusterka nie ma innego wyjscia :wink4: Oznaczonego nie sprzedadzą :)

tyle, że może to nic nie da - może nie sprzedadzą ale najpierw je i tak ukradną a potem bedą się zastanawiać i martwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że trzeba zmieniac opony na zimowe bo zrobiłbym im kawał i na superglue przylepił :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy w Pasku B5FL firmowym ma ori kołpaki oznaczone tzn lutownicą wytopione logo firmy na kołpaku i tak je zajeba... ale sie zorientowali ze sa juz tak oznaczone i wywalili w najbliższym rowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że są ludzie, którzy nakręcają tą całą spiralę kupując kradzione za 1/3 ceny :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie poradzisz mają zajeb@#$% to i tak ukradną :kwasny:

u mnie był ładny motyw kolega idzie w nocy patrzy a tam koleś kołpaki ściąga, on się pyta co on robi ? a on mu że kupił i przymierza czy pasują, a ten do niego co TY pier*** przecież to moje auto no i tak mu wpierd@#$ :naughty::kox: że koleś ledwie się pozbierał, auto oczywiście musiało zniknąć z parkingu do garażu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji spece uszkodzili każdą felgę podważając dekielek czyms twardym :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie dekle a u mnie lamusy chcieli sie wpierdo.. do srodka po CA i CB podważyli śrubokrętem w omedze B wszystkie drzwi wkretakami ( cale pogiete lakier uszczerbiony, uszczelki pociete ) nie udalo sie im to wypieprzyli szybe boczna, przeszukali mi wszystkie schowki i nic nie ukradli bo ich sasiad sploszyl, a ze wazy ze 150 kg to nie mial jak ich gonic, taki finał byl - wybita szyba, mokra tapicerka( styczen ) i kupe szkiel ktore znajduje do dzisiaj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to, że najlepsze felgi na złodziejów są bezdekielkowe z widocznymi śrubami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to, że najlepsze felgi na złodziejów są bezdekielkowe z widocznymi śrubami :decayed:

pod warunkiem, że masz zabezpieczenia na śrubach bo inaczej to Ci całe felgi rypną :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ale bawi mnie ta sytuacja (nawet jak mi coś "zginie"), że trzeba wszystkiego pilnować chwila moment coś się zostawi i już tego nie ma :tongue4:

jak chodziłem do szkoły to raz zabrakło prądu i jak prąd przyszedł okazało się że znikły kamery do monitoringu :polew: z sali podpieprzyli DVD

massakra teraz szkoła chyba zainwestowała w UPS bo inaczej to każdy brak prądu będzie im się z tym wiązał

we Wrocławiu to rzeczywiście plaga z drobnym złodziejstwem samochodowym i wydaje mi się, że inwestowanie w dekle nie ma sensu do puki garażu albo parkingu się nie wynajmie za co we wrocku sobie ładnie liczą

raz też dekli się pozbyłem w tym mieście, także znam ten ból

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci kolego proponuje parkingu strzeżonego szukać, bo jak tam Cie tak okradają to znaczy, że miejsce jest odpowiednie do kradzieży i kiedyś możesz samochodu nie zastać :) a 1.9 tdi b6 są chodliwe, oj są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale co parking strzeżony pomoże, jak pojedzie się gdzieś na miasto zostawi auto na jakiś parkingu i dekielki sobie pójdą? :decayed:

Ja np. dekielki mam ale cały czas zdjęte :naughty: Zakładam tylko na specjalne okazje :gwizdanie: mi też ukradli i od tamtej pory dekielki są zdejmowane z auta jak gdzieś zostawiam :) Ostatnio ukradli mi jedną nakrętkę wentylka :polew: podkreślam jedną! wartą 50 gr :polew: Niestety taki kraj. Jak zgłaszałem kradzież dekielków na policji to 20 min. tłumaczyłem o co chodzi :polew: A potem usłyszałem, że pewnie przygotowują się do kradzieży felg :naughty: Ale taka prawda moje następne felgi to bez dekielków na bank będą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś zgłosić na Policję. Najpierw dyżurny w ramach wystraszenia petenta zaczął mówić o 2 godzinnym czasie oczekiwania na przyjęcie zgłoszenia i upewnił się czy na pewno chcę tyle czekać a poźniej po jakiś 30 min. zostałem przyjęty.

O parkingu myślałem ale na razie brak miejsc. Poza tym parking nie jest zadaszony wiec zima i tak musze odsnieżać auto a naćkane w nim jest tak, że po zaparkowaniu ciężko z auta wyjśc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale co parking strzeżony pomoże, jak pojedzie się gdzieś na miasto zostawi auto na jakiś parkingu i dekielki sobie pójdą? :decayed:

Ja np. dekielki mam ale cały czas zdjęte :naughty: Zakładam tylko na specjalne okazje :gwizdanie: mi też ukradli i od tamtej pory dekielki są zdejmowane z auta jak gdzieś zostawiam :) Ostatnio ukradli mi jedną nakrętkę wentylka :polew: podkreślam jedną! wartą 50 gr :polew: Niestety taki kraj. Jak zgłaszałem kradzież dekielków na policji to 20 min. tłumaczyłem o co chodzi :polew: A potem usłyszałem, że pewnie przygotowują się do kradzieży felg :naughty: Ale taka prawda moje następne felgi to bez dekielków na bank będą :gwizdanie:

myślisz, że ktoś się będzie w dzień bawił w środku miasta w kradzież dekielków? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...