Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Silnik źle pracuje po odpaleniu.


czarny861

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem: gdy odpalam auto przez pierwsze 5 sek. działa normalnie, po tym czasie zaczynją pływać obroty i autko nie reaguje na gaz , czasami coś szczeli, gdy się silnik troche nagrzeje przechodzi mu to i działa wzglednie dobrze chodź wydaje mi się że jest troszke przymulony. Lepiej silniczek pracuje na gazie niż na benzynie, VAG żadnego błędu nie wyświetla. Proszę o POMOC o z góry DZIEKUJE. Bardzo Proszę jak koś wie co musze zrobić to piszcie odrazu jak się to wykonuje bo to nie moja dziedzina.

POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I otóż to, w tym tkwi cały problem przepustnica nowa ma przejechane tylko 5 tyś. w vagu sonda szybko oscyluje więc wygląda na dobrą, pompa paliwa sprawdzona, przepływka też, wszystko szczelne mechanik załamuje ręce bo nie wie oco chodzi, a ja tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zobacz czy pod kolektorem masz szczelną rurę odpowietrzającą silnik-często pęka ze starości.może lewe powietrze zasysa.

Odłącz też przepływke i wtedy zobacz jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Udało mi się rozwiązać problem z odpalaniem. Po dwóch tygodniach wizyty u mechanika podmienieniu wszystkiego odpowiedzialnego za zapłon itp. okazało się po pierwsze że miałem źle ustawiony rozrząd dlatego auto było mułowate jednak to nie rozwiązało problemu z odpalaniem. Został odłączony sterownik gazu (stag 4), Zresetowny komputer (odłączenie akulmarora na 24h) i jak rękom odjął radnych problemów póki co gaz jeszcze nie podłączony , dolany STP do czyszczenia układu paliwowego zrobię jakieś 1000 km i do gaziarza. :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...