Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Jaki napinacz paska alternatora?


macieek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :cool1:

Mam pytanko czy ktos moze zarekomendowac jaki napinacz kupic do AVF ? Chodzi mi o producenta. Znalazlem febi i INA ale nie wiem ktory lepszy a może jakiś inny? Przymierzam sie do wymiany sprzegla na LUK (bez dwumasa) i napinacz bo nowy pasek popiskuje czasem. Czy wie ktos jakiej firmy napinacz sprzedaje ASO?

Dzieki i to tyle

pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis rok temu kupilem napinacz INA w ASO w Szkocji - do tej pory elegancko chodzi i nic nie halasuje.

Ok dzieki czyli ina nie jest taka zla (czytalem wczesniej ze trafialy sie jakies trefne egzemplaze pomp wody etc tej firmy)

Czy moglby ktos jeszcze cos zarekomendowac? :cool1:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam zmieniłem jakieś 6-miesięcy temu na INA :good: i nie mam problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy swojej B5 miałem i zmieniłem rolki i napinacz też na INA i jestem zadowolony, a i żaden ze znajomków nie skarżył się na tą firmę.

Mimo wymiany poprzednie były w dobrym całkiem stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci jeszcze polecić Ruville tez jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem INA najpierw w ASO za 160 funtow bez ramienia (z ramieniem zaspiewali 210 funtow)

Troche zszkowkoany cena odpalilem Ebay i znalazlem IDENTYCZNA tylko ze z ramieniem w pudelku i z instrukcja montarzowa za 65 funtow.

Zamowilem czym predzej i szlo ok 2-3 dni bo to z irlandii PN. Wtedy upewnilem sie ze jest identyczna jak z aso i oddalem spowrotem a oni przelali mi na karte 160 funtow. Wniosek z tego taki, że zaoszczedzilem jakies 150 funtow NIE KUPUJAC W ASO za glupi napinacz. PAranoja jakas z tymi cenami napinaczow. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...