Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xprzemo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Prawdopodobnie czujnik stopu, ja też coś takiego miałem, ten czujnik był zmieniony przez producenta więc czeka cię wymiana.
  2. Potwierdzam to może być czujnik temperatury ten z tylu ale powinien wyskoczyć mu bład sporadyczny zwarcie masy czujnika temperatury. Więc trzeba by to jeszcze sprawdzić.
  3. Możesz też założyć tarcze TEXTAR i klocki TEXTAR do jazdy w mieście i nie tylko dobry zestaw.
  4. Fajne autko ale te przyciemnianie lamp z przodu to A reszta oki powodzenia.
  5. xprzemo odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    Adapter żeby nie wypadało i nie trzeba by było podklejać.
  6. xprzemo odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    ciekawe ? a poco króciec i adapter :gwizdanie: Adapter żeby nie wypadało i nie trzeba by było podklejać.
  7. xprzemo odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    Te na Allegro to żadna rewelacja nowe z aso mogę zalatwić za 28 zł za szt dyszy 5M0 955 985 C do tego króciec za 12 zł za szt. i adapter za 3 zł za szt. a podgrzewane 78,60 zł za szt. 5M0 955 986 C :> :>
  8. xprzemo odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    Pamiętajcie jeszcze o adapterach i krucicach bo bez tego spryski będa wypadać ! :>
  9. xprzemo odpowiedział(a) na EndriuGiz temat w 1.9TDI
    Do silnika 1.9 TDI 130 KM AVF zestaw naprawczy rozrządu oryginał VW/Audi za 395 zł brutto pompa wody oryginał VW/Audi za 170 zł brutto Taki ceny dla kolegów z forum A4-klub.
  10. xprzemo odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    Te dysze są klasyczne tylko mają 3 wyjścia zamiast 2 tak jak jest w standarcie czyli 3 siki na szybę
  11. xprzemo odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    TAK te co ja mam tak się montuje i pasują one są od GOLFA Plusa i są podgrzewane.[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 19:29_________________________________________________Panowie ja tam nic nie podkładałem i nic nie doklejałem wiec skoro u mnie wszystko działa idealnie to czemu u was ma nie działac Uzytkuje juz je dosc długo i naprawde nic nie wypada i nic sie nie dzieje przetestowałem na trasie rewelka polecam !!!! Podaje dokładny opis co jest potrzeba jeżeli mamy podgrzewane dysze: - dysza spryskiwacza 5M0 955 986C 2 szt. 75 zł za szt. mogę załatwić - adapter 8E0 955 431 2 szt. 2,60 zł za szt. - króciec 1J0 955 665 C 2 szt. 13,00 zł za szt. Pozdrawiam [br]Dopisany: 17 Maj 2010, 19:45_________________________________________________ jezeli zamowisz czesci takie jak podałem to pasuja plug&play
  12. xprzemo odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    Ale pasują idealnie w miejsce ori? Nawet jeśli w serii nie były podgrzewane? W jakiej cenie możesz je dostać? Pasują w miejsce oryginału mogę załatwić po 75 zl za szt.
  13. xprzemo odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    Ja mam zamontowane od Golfa Plusa nr części: 5M0 955 986 C są one podgrzewane montaż jest prosty zdejmujemy stare dysze ( wypinamy kostke od podgrzewania i ściągamy wężyk, do nowej dyszy wpinamy kostke i lekko podgrzewamy wężyk zapalniczką i wsuwamy jest gotowe. Teraz wpinamy w fabryczny otwór i próba ) Dysza rozpryskuje po całej szybie dużo lepiej niz oryginał. Cena w ASO za szt. 92 zł Mogę zalatwić taniej z rabatem. Powodzenia w montażu.
  14. xprzemo odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    witam ja też mam spryski mgiełkowe a dokładnie z golfa plusa z podgrzewaniem zaraz zejdę do samochodu to luknę jaki numer mam i napisze montaż jest barzo prosty tak na 15 min.
  15. witam ja miałem podobny problem tylko u mnie brak było osłony plastikowej na filtrze przeciwpyłkowym i to powodowało ze woda była w srodku na dywaniku i to dosc duzo pozniej jak załozyłem osłone to wszystko było oki wiec moze sprawdz czy masz osłone filtra lub obejrzyj czy nie jest peknięta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.