Jump to content
IGNORED

[A4 2,5 TDI] błąd 00532


Gała
 Share

Recommended Posts

Witam,

Mam pewien problem z autem kolegi (A4 2,5 TDI 1998r). Po montażu alarmu pojawiła się kontrolka świec żarowych. Auto pracuje normalnie. Po sprawdzeniu błędów w sterowniku silnika znalazłem błąd "00532 Supply voltage B+, 05-10- Input open - Intermittent".Błądu nie mogę skasować. Wstępnie przeszukałem auto w poszukiwaniu uszkodzonego bezpiecznika lub wypiętego złącza. I nic :kwasny: Sprawdziłem złącze "A" sterownika -ok. W złączu "D" - pin 26- ok. Pin 39 - 0V . Pin we wtyczce ECU i przewód ok. Niestety przewód kończy się na złączu w przelotce (tam gdzie przewody wychodzą z auta i wchodzą do puszki elektrycznej na podszybiu). W dolnym gnieździe brak pinu - widocznie jakaś opcja. Dla pewności podłączyłem 12V na 39 PIN i nic.

Kożystam ze schematów Autodaty. Prawdopodobnie jest jeszcze jakieś inne zasilanie, a w moim schemacie go nie ma. Czy ktoś ma jakiś pewny schemat z rozrysowanym zasilaniem sterownika silnika?( w "sam naprawiam" takiego schematu brak ) . Ewentualne czy ktoś wie o jakiego konkretnie zasilania dotyczy błąd?

Pozdr.

Gała

Link to comment
Share on other sites

00532 P1746

Moduł kontroli transmisji – napięcie zasilania (B+) usterka słabej baterii lub złe uziemienie

Link to comment
Share on other sites

Musi być jakiś upływ napięcia lub problem z uziemieniem, w innym przypadku ten błąd by się nie pojawił. Miernik w łapę i szukaj w miejscach gdzie dorobione zostały kable alarmu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...