Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Uchwyt na kubek zamiast schowka


Sqizzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio przeglądając allegro znalazłem uchwyt na kubek:

http://www.allegro.pl/item991348459_audi_a4_b5_lift_uchwyt_na_kubek.html

czy dla przed-liftów również produkowali takie uchwyty zamiast tego schowka?

Jestem ciekaw czy wymiarami ten uchwyt pasowałby w dziurę w przed-lifcie w miejscu tego schowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ostatnio przeglądając allegro znalazłem uchwyt na kubek:

http://www.allegro.pl/item991348459_audi_a4_b5_lift_uchwyt_na_kubek.html

czy dla przed-liftów również produkowali takie uchwyty zamiast tego schowka?

Jestem ciekaw czy wymiarami ten uchwyt pasowałby w dziurę w przed-lifcie w miejscu tego schowka.

Niestety nie, mocowanie kubków miałes w tunelu, a tego z polifta nie przełożysz bez większej rzeźby do przedlifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:disgust: wcale nie używam tego schowka, a taki uchwyt zawsze by się przydał :rolleyes:

Trzeba będzie coś wyrezać. Wiesz może czy ich wielkości są zbliżone? głównie chodzi mi o szerokość i wysokość przedniego elementu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:disgust: wcale nie używam tego schowka, a taki uchwyt zawsze by się przydał :rolleyes:

Trzeba będzie coś wyrezać. Wiesz może czy ich wielkości są zbliżone? głównie chodzi mi o szerokość i wysokość przedniego elementu.

Szerokosć jest zblizona ale wysokosć jest na oko dwukrotnie mniejsza w polifcie, moge później zmierzyć u siebie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge później zmierzyć u siebie

Ooo... dzięki wielkie kolego. Może z dwóch zrobi się jeden ale przydatny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dla potomnych

kubek1.jpg[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 13:10_________________________________________________Dzisiaj miałem okazje porównać schowek z przedlifta z kubkiem w tym miejscu z polifta i powiem tak bez problemu mozna wyrezać w przedlifcie taki wysuwany koszyczek na kubek :gwizdanie:

oto fotki porównawcze

czes1.jpg

cz2w.jpg

Dodam że poliftowy wchodzi w otwarty przedliftowy wiec jest mozliwosć zamontowania, wystarczy ze sie tylna ścianke rozwali, połaczy sie obydwa sylikonem czy czyms by wypełnic pozostałą szczeline, a element frontowy mozna by przeczepic w miejsce cienkiego poliftowego, jak ktoś by był zainteresowany wymiarami jeszcze jakimis to pisać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi a te kabelki z tyłu to do czego są :mysli: czyżby podświetlenie tego emblematu z przodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi a te kabelki z tyłu to do czego są :mysli: czyżby podświetlenie tego emblematu z przodu ?

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakieś konkretne podejście do tematu. Też mi tego uchwytu w tym miejscu brakuje. Te w tunelu są mało wygodne jeśli chodzi o butelki np.. A schowka raczej nie wykorzystuje i chętnie bym go zamienił na ten uchwyt na napoje.

Teraz już wiadomo że można kupować uchwyt i zabierać się za rezanie :evil:

Mam jeszcze pytanko .. czy uchwyt z B6 jest taki sam jak ten na zdjęciach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakieś konkretne podejście do tematu. Też mi tego uchwytu w tym miejscu brakuje. Te w tunelu są mało wygodne jeśli chodzi o butelki np.. A schowka raczej nie wykorzystuje i chętnie bym go zamienił na ten uchwyt na napoje.

Teraz już wiadomo że można kupować uchwyt i zabierać się za rezanie :evil:

Mam jeszcze pytanko .. czy uchwyt z B6 jest taki sam jak ten na zdjęciach?

Tego nie wiem, ten na fotkach to poliftowy B5 z mojego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...