Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Problem z sondą


basik9634

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam problem z sonda mianowicie wykorkowała :) problem związany jest z tym ze nie mam oryginalnej sody i nie wiem jak ją teraz dokupić dodam ze silnik adp 1,6 bezynka czy ktoś ma jakieś pomysły porady na znalezienie orginalu sondy do tego modelu silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem w domu oryginalną starą sondę z numerem ale jak zadzwoniłem do firm co sprzedają sady to powiedzieli ze ten model został wycofany z produkcji jest tylko zmienik a numer mojej to był 0256003518/519

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam problem z sonda mianowicie wykorkowała :) problem związany jest z tym ze nie mam oryginalnej sody i nie wiem jak ją teraz dokupić dodam ze silnik adp 1,6 bezynka czy ktoś ma jakieś pomysły porady na znalezienie orginalu sondy do tego modelu silnika

NGK - OZA447-E14

http://www.allegro.pl/item1001220354_ngk_sonda_lambda_oza447_e14_vw_passat_audi_a4.html

Bosch - 0 258 003 478, 0 258 003 518 , 0 258 003 755 , 0 258 003 857

wszystkie te numery pasują do Twojego auta

nie montuj uniwersalnej, nie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazłem zamiennik boscha 0256003470 a oryginalna też była boscha musze sie zastanowić bo to sa te same ceny co polecacie ngk czy tego boscha [br]Dopisany: 04 Maj 2010, 22:27_________________________________________________źle wpisał 0256003478 taki jest zmienik boscha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr. OE sondy lambda do [ADP] '95 r. :

k6D2J.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...