Jump to content
IGNORED

[A4 B5 1999r] Navi Plus - po raz kolejny...

Recommended Posts

Witam,

Wiem, że temat wałkowany milion razy (nawet w dziale Warsztat tyle ze do B6) ale przymierzam się do montowania navi i pozostało mi kilka wątpliwości. Wiem, że jest sporo ludzi co przerabiali, nawet sami więc mam w związku z tym kilka pytań.

Mam u siebie konsole standardową z radyjkiem i na dole panel klimatronika. Mam zamiar wstawic w to miejsce Navi Plusa. I teraz moje pytanie czy muszę w mojej B5 wymieniac całą konsole środkową włącznie z tymi plastikowymi elementami na tą przystosowaną do navi (np http://www.allegro.pl/item211437459_konsola_audi_a4_99_rs_pod_nawigacje_komplet_.html) czy wystarczy wymienic stelaż wewnętrzny i jakoś panel klimatyzacji ładnie obniżyc (czytałem ze ktos się w to bawił). Właśnie nie jestem pewny czy w tej konsoli pod navi popielniczka nie idzie trochę niżej. ?? :rolleyes:.

Generalnie to chodzi mi o tą konsole środkową, i ten panel klimatyzacji...

Z góry dzięki za pomoc

zalezy jak kto lubi,np lubisz miec płytki w łazience krzywo ułozone ciete i sztukowane czy wolisz, elegancko i równo

ctv o co ci chodzi? Kolega dobrze kombinuje, podał link do kompletnej konsoli wiec pozostanie dokupienie samej nawi ale tu nie powiem czy będize ona w 100% pasowała, jeśli nawet nie to delikatna kosmetyka nie będzie zauważalna a funkcjonalność użadzonka bije wszystko, wiec naprawdę warto montować.

No właśnie tak kombinuje jak to zrobic, żeby było w miare możliwości tanio a dobrze. Ale z tym pierwszym to mi za dobrze nie wychodzi :) Cena takiego zestawu konsoli z navi to kolo 2000 zł :kwasny:

Choc generalnie to może wystarczyło by jak bym kupił sam stelaż do tej konsoli (ten wewnętrzny - metalowy) do tego panel klimy ten do konsoli pod navi. Ale się zastanawiam czy to wystarczy bo nie wiem czy w tej konsoli z aukcji popielniczka nie jest ciut niżej niż w tej mojej :/