Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Inny komp do 1z ???? Czy warto??


f16mysliwiec

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem za darmo komputer od audi 110KM 1.9TDI , BOSCH 028 906 021 CE ,

Obecnie posiadam silnik 90KM 1z Z "Plastikowym kompem" czy duzo bedzie zabawy w przekodowanie??(mam Vaga)

Czy macie jakies instrukcje i co sie zyska ??

Dodam Ze mam założone wtryski 216, kolektor awx, brak egru i kata,

A nie mam jeszcze zrobionego programu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komp u ciebie jest 8bitowy a ten z afn jest 16bitowy, samo założenie go do ciebie nic nie da a wręcz pogorszy, bo twój komp przystosowany jest do sterowania turbiny bez kierownic(bez zmiennej gemotrii) czyli chcąc założyć tego kompa do ciebie musisz od razu zmienić program bo tak u ciebie w ogóle nie będzie hulać, natomiast w tym momencie jak go założysz silnik odpali ale na tym setupie działać prawidłowo nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha z czy innych problemów nie będzie ??

Dodam ze ten nowy ecu jest z 96roku jak i 1z 96rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczki są takie same, musisz sprawdzić czy czy map sensor jest przy rurze dolotowej czy przy kompie

[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 18:52_________________________________________________jak masz go przy ecu to bedzie problem tego typu że afn ma czujnik w rurze dolotowej więc trzeba złożyć rurę dolotową z afn z map sensorem doprowadzić kable i wtyczkę a także podłączyć to do kostki ecu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to musisz sprawdzić bo wychodziły i tak i tak i mogą się u ciebie zegrać, a kompa 16bitowca zakłada się jak byś montował turbo z afn albo awx :wink4:[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 18:59_________________________________________________no to tam jest tylko wężyk do założenia przy ecu :cool1:[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 18:59_________________________________________________także wszystko musi być p&p tylko program trzeba zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to fajnie ;) a co z immo trzeba jakiś pin zgrać czy coś??

To sobie to ecu zostawię , poszukam jeszcze pompki od afn i będę chipował ;)

Jak myślisz ile może wyjść z takiej konfiguracji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak afn i 216 to pewie koło 140 plus minus, immo jest przy stacyjce więc nie powinno być problemu, ja mam ecu od avf z 2002r i z immo nie było żadnego problemu, aha jak turbo założysz od afn to sterownie trzeba zmienić i n75 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...