Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Inny komp do 1z ???? Czy warto??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dostałem za darmo komputer od audi 110KM 1.9TDI , BOSCH 028 906 021 CE ,

Obecnie posiadam silnik 90KM 1z Z "Plastikowym kompem" czy duzo bedzie zabawy w przekodowanie??(mam Vaga)

Czy macie jakies instrukcje i co sie zyska ??

Dodam Ze mam założone wtryski 216, kolektor awx, brak egru i kata,

A nie mam jeszcze zrobionego programu ;)

Opublikowano

komp u ciebie jest 8bitowy a ten z afn jest 16bitowy, samo założenie go do ciebie nic nie da a wręcz pogorszy, bo twój komp przystosowany jest do sterowania turbiny bez kierownic(bez zmiennej gemotrii) czyli chcąc założyć tego kompa do ciebie musisz od razu zmienić program bo tak u ciebie w ogóle nie będzie hulać, natomiast w tym momencie jak go założysz silnik odpali ale na tym setupie działać prawidłowo nie będzie

Opublikowano
  • Autor

Aha z czy innych problemów nie będzie ??

Dodam ze ten nowy ecu jest z 96roku jak i 1z 96rok

Opublikowano

wtyczki są takie same, musisz sprawdzić czy czy map sensor jest przy rurze dolotowej czy przy kompie

[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 18:52_________________________________________________jak masz go przy ecu to bedzie problem tego typu że afn ma czujnik w rurze dolotowej więc trzeba złożyć rurę dolotową z afn z map sensorem doprowadzić kable i wtyczkę a także podłączyć to do kostki ecu

Opublikowano
  • Autor

map sensor w 1z jak i afn jest przy ecu (1z 200Kpa a afn 250KPa)

Opublikowano

ale to musisz sprawdzić bo wychodziły i tak i tak i mogą się u ciebie zegrać, a kompa 16bitowca zakłada się jak byś montował turbo z afn albo awx :wink4:[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 18:59_________________________________________________no to tam jest tylko wężyk do założenia przy ecu :cool1:[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 18:59_________________________________________________także wszystko musi być p&p tylko program trzeba zmienić

Opublikowano
  • Autor

Aha to fajnie ;) a co z immo trzeba jakiś pin zgrać czy coś??

To sobie to ecu zostawię , poszukam jeszcze pompki od afn i będę chipował ;)

Jak myślisz ile może wyjść z takiej konfiguracji ?

Opublikowano

jak afn i 216 to pewie koło 140 plus minus, immo jest przy stacyjce więc nie powinno być problemu, ja mam ecu od avf z 2002r i z immo nie było żadnego problemu, aha jak turbo założysz od afn to sterownie trzeba zmienić i n75 :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.