Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Napęd pompy wody


Alzak

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanko bo jestem calkowicie zielony w sprawach mechanicznych i potrzebuje mała informacje czy w moim Audi pompa wody jest napedzana paskiem rozrzadu czy nie z gory dzieki za pomoc :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w silniku AFN na 100% nie jest na rozrzadzie bo mam jedno audi z silnikiem AHU a drogie z AFN i koles od ktorego kupilem mowil ze zmienial rozrzad razem z pompa wody haha dobre dla niego pompa wody jest na rozrzadzie sam patrzalem i cos mi ie nie zgadzala no teraz wiem ze prawdopodobnie sciemnial czyli czeka mnie wymiana rozrzadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 1000% pompa wody Nie Jest napędzana paskiem rozrządu!!! sam wymieniałem niedawno rozrząd. ale warto ją wymienić jak już sie wyjeżdża z przodem.Jak sie ma duży przebieg to warto szklanki-popychacze zaworów wymienić- stuki w silniku po odpaleniu przez moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w silniku AFN na 100% nie jest na rozrzadzie bo mam jedno audi z silnikiem AHU a drogie z AFN i koles od ktorego kupilem mowil ze zmienial rozrzad razem z pompa wody haha dobre dla niego pompa wody jest na rozrzadzie sam patrzalem i cos mi ie nie zgadzala no teraz wiem ze prawdopodobnie sciemnial czyli czeka mnie wymiana rozrzadu

jak zdemontujesz cały przód to dobrze za jednym razem jest wymienić wszystkie paski, rolki łącznie z pompą wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy aby wymienić pompe wody w a4 1,9tdi 1997r muszę rozbierać cały przód

a po co ten 2 letni kotlet odgrzałeś?? :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...