Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gladiator111

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gladiator111

  1. U mnie krzywo był nabity pierścień abs i też wywalało błąd
  2. Nie we wszystkich modelach ahu był ten króciec - więc wszystko gra
  3. ja za wymianę uszczelek pod pokrywą i nastawnikiem pompy zapłaciłem 180 pln.Ciekawi mnie twój mechanik ponieważ po wymianie tych uszczelek zawsze pompę podłącza się pod komputer i ustawia dawkę.
  4. gladiator111 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Jak kolega napisał musisz zdjąć zderzak i odczepić chłodnicę całego przodu nie musisz rozbierać.Sam wymieniałem pompe wody pierwszy raz w życiu zajeło mi to ze dwie godziny nic trudnego.
  5. Dzięki bardzo za informacje
  6. A czy muszę ściągać zderzak?
  7. Czy może ktoś odkręcał przewody klimatyzacji od sprężarki te dwa najniżej położone koło prawego koła.Jak do nich się dobrać cz trzeba rozkręcić?
  8. wymień uszczelki będzie sucho
  9. Padnięty termostat u mnie było identycznie sam go wymienisz nawet bez kanału robiłem to pirewszy raz w życiu i zajeło mi to godzinę.Dokup 3l płynu.Powodzenia
  10. Z czujnikiem jest wszystko ok najprawdopodobnie skończył się gaz.Jak kupiłem samochód było to samo lecz wtedy miałem dziurawy przewód od sprężarki.Nie wiem ile mi papraki wrzucili tego gazu po naprawie może dlatego tak szybko się skończył.Podjadę gdzie indziej nabić tylko czy na zimę się opłaca przecież poniżej 5 stopni klima się nie załącza.I jeszcze jedno pytanie.Na ile normalnie starcza gazu po nabiciu?
  11. czy kod 22,1 może oznaczać żę skończył się gaz w układzie klimy-nabijałem w maju
  12. czy kod 22,1 może oznaczać że skończył mi się gaz-nabijałem w maju
  13. gladiator111 odpowiedział(a) na Alzak temat w 1.9TDI
    czy aby wymienić pompe wody w a4 1,9tdi 1997r muszę rozbierać cały przód
  14. :)mam na imię Tomek posiadam audi a4 1997r 1,9 tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.