Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Padła cewka? (VAG: random/multiple cylinder missfire)


lmatys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przed chwila wyjechalem z domu. Stoje na swiatlach i slysze ze silnik nierowno chodzi. Dodalem gazu, to uslyszalem jakby stal obok mnie amerykanski samochod. Ogolnie silnik pracuje nierowno, i telepocze cala kabiną od strony silnika...(jakby podskakuje caly).

Podlaczylem vaga i mam:

Random/Multiple cylinder missfire..

Podzielacie moje zdanie ze padla ktoras cewka?

Musze zaraz zamowic jak chce miec na dzis...

Dziekuje za podpowiedzi z gory i pozdrawiam.[br]Dopisany: 12 Lipiec 2007, 12:03 _________________________________________________ok, mam juz odpowiedz...cewka klękła...pokolei odlaczalem cewki...potem dla pewnosci zamienilem cewki zeby wykluczyc swiece...jednak cewka, ASO 150 zl, pozdrawiam.[br]Dopisany: 12 Lipiec 2007, 12:21 _________________________________________________cewka wymieniona...autko chodzi jak talala...BTW-na jalowych obrotach chodzi pieknie...budą juz wogole nie trzesie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też coś budą czasami trzęsie. Zwłaszcza na światłach. W VAGu 0 błędów, dobrze się ogólnie zbiera. Denerwuje mnie tylko to delikatne szarpanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 150 zł ??????????? Kiedys sprawdzalem i do mojego B5 zamiennik boscha kosztuje 1000 zł!

Bo u ciebie jest 1 cewka na 4 cylindry a w 1.8Tjest osobna cewka na każdy cylinder i dlatego tańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyka gatunku. U mnie padły już chyba wszystkie oryginalne cewki. Te nowe są duzo bardziej niezawodne. Na wszelki wypadek trzeba zawsze wozic w schowku 1 zapasową cewkę. Jak koło zapasowe :>

Jak padnie w trasie, to 2 min i auto sprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też coś budą czasami trzęsie. Zwłaszcza na światłach. W VAGu 0 błędów, dobrze się ogólnie zbiera. Denerwuje mnie tylko to delikatne szarpanie...

Wiesz...ja czasem mialem jakies dziwne zachowanie przy odpalaniu...czasem nierowno chodzil...ale vag milczal...dopiero jak pizgnela to check engine...no i ledwo sie do domu dokulalem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...