Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Padła cewka? (VAG: random/multiple cylinder missfire)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, przed chwila wyjechalem z domu. Stoje na swiatlach i slysze ze silnik nierowno chodzi. Dodalem gazu, to uslyszalem jakby stal obok mnie amerykanski samochod. Ogolnie silnik pracuje nierowno, i telepocze cala kabiną od strony silnika...(jakby podskakuje caly).

Podlaczylem vaga i mam:

Random/Multiple cylinder missfire..

Podzielacie moje zdanie ze padla ktoras cewka?

Musze zaraz zamowic jak chce miec na dzis...

Dziekuje za podpowiedzi z gory i pozdrawiam.[br]Dopisany: 12 Lipiec 2007, 12:03 _________________________________________________ok, mam juz odpowiedz...cewka klękła...pokolei odlaczalem cewki...potem dla pewnosci zamienilem cewki zeby wykluczyc swiece...jednak cewka, ASO 150 zl, pozdrawiam.[br]Dopisany: 12 Lipiec 2007, 12:21 _________________________________________________cewka wymieniona...autko chodzi jak talala...BTW-na jalowych obrotach chodzi pieknie...budą juz wogole nie trzesie :>

Opublikowano

Tylko 150 zł ??????????? Kiedys sprawdzalem i do mojego B5 zamiennik boscha kosztuje 1000 zł!

Opublikowano

Mi też coś budą czasami trzęsie. Zwłaszcza na światłach. W VAGu 0 błędów, dobrze się ogólnie zbiera. Denerwuje mnie tylko to delikatne szarpanie...

Opublikowano

Tylko 150 zł ??????????? Kiedys sprawdzalem i do mojego B5 zamiennik boscha kosztuje 1000 zł!

Bo u ciebie jest 1 cewka na 4 cylindry a w 1.8Tjest osobna cewka na każdy cylinder i dlatego tańsza.

Opublikowano

Klasyka gatunku. U mnie padły już chyba wszystkie oryginalne cewki. Te nowe są duzo bardziej niezawodne. Na wszelki wypadek trzeba zawsze wozic w schowku 1 zapasową cewkę. Jak koło zapasowe :>

Jak padnie w trasie, to 2 min i auto sprawne.

Opublikowano
  • Autor

Mi też coś budą czasami trzęsie. Zwłaszcza na światłach. W VAGu 0 błędów, dobrze się ogólnie zbiera. Denerwuje mnie tylko to delikatne szarpanie...

Wiesz...ja czasem mialem jakies dziwne zachowanie przy odpalaniu...czasem nierowno chodzil...ale vag milczal...dopiero jak pizgnela to check engine...no i ledwo sie do domu dokulalem ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.