Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klimatyzacja warczy przy skręcie w lewo???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem skręcając w lewo zaczyna coś warczeć w silniku. Gdy wytłączę klimatyzcaję przestaje hałasować. Climatronik 2 strefowy. Sama klimatyzajca pracuje ok. Proszę o odpowiedz.

Opublikowano

zobacz ten temat!

http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1417

moze mamy to samo, musze tylko zobaczyc czy przy wylaczonej klimie rzestanie mi to zgrytac! ale napewno tak bedzie bo to ma cos wspolnego z klima bo jak lekko pracuje to jest oki jak jest upał i dlugo pracuje to wlasnie takie objawy!

mam nadzieje ze ktos nam w tym pomoze

Opublikowano
Climatronik 2 strefowy.

W tym roczniku masz dwustrefowa klime :?: :?:

Troche dziwny obiaw, ze przy skrecaniu Ci warczy na wlaczonej klimie. Zrozumialbym to jakby klima chodzila na tym samym pasku co wspomagania, a tak nie jest.

Slychac to na postoju, czy w trakcie jazdy :?:

Opublikowano
Climatronik 2 strefowy.

W tym roczniku masz dwustrefowa klime :?: :?:

Coś koledze się chyba pomyliło.Nawet na fotce widać , że to zwykły climatronic :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

Panowie szybkie sprostwanko problem dotyczy brata któey ma A6 99 więc proszę o pomoc przepraszam za tą niejasność.

Wysłany: Dzisiaj 10:49

bushi napisał/a:

Climatronik 2 strefowy.

W tym roczniku masz dwustrefowa klime :?: :?:

Troche dziwny obiaw, ze przy skrecaniu Ci warczy na wlaczonej klimie. Zrozumialbym to jakby klima chodzila na tym samym pasku co wspomagania, a tak nie jest.

Slychac to na postoju, czy w trakcie jazdy :?:

więc i w trakcie i na postoju ale po przejechaniu pewn dyst. Jak wyłączę klimę nie buczy - warczy dzwięk slyszalny tylko wewnątrz. Może problem ze smarowaniem klimy???
Opublikowano

No mam to samo! jak jest zimno i klima lekko chodzi nie ma problemu, czym cieplej i dłuższy dystans to buczy przy skrecie w lewo! jak klima wylaczona nie ma takiego objawu (dzis obadalem). Nic z tego nie kumam , co ma klima do skretu akórat w lewo? :shock:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.