Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problemy z obrotami PILNE !!!!!!!!!!!!!!!


Vinox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje pomocy chodzi o to gdy samochód jest zimy i odpalę go i szybko dojadę np do jakiegoś celu 200-400 metrów na obrotach dochodzących w granicach 3 tys samochód gaśnie nie mogę go zapalić przez 5-10 sekund(kręcę kręce i nic ) po np 10 sekundzie samochód odpala dziwne nie ? dodatkowo obroty falują gdy jadę np na jakimś biegu i jest np powyżej 2 tys obrotów to gdy wcisnę sprzęgło to obroty faluja w granicach 300-900 (2-3 razy tak i już sie trzyma) dodatkowo sądzę że obroty za szybko opadają Macie jakieś dla mnie sugestie co może być z tym silnikiem nie tak ?

na benzynie i gazie jest to samo ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrozyc to mozna... przepustnica do sprawdzenia/czyszczenia, przeplywka, sonda lambda, czujnik temp.silnika moze tez?

Zrob VAG, pewnie znajdziesz w ten sposob odpowiedz...

Mysle, ze eksperci cos wiecej poradza.

Powodzenia

:szukaj: na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem podobne objawy i okazało się, że to czujnik tem. silnika ale wtedy też na liczniku temperatura stała cały czas na 60stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG i bloki pomiarowe i bedzie wiadomo co sie dzieje dodatkowo sprawdz przepustnice czy nie jest brudna oraz szczelnosc dolotu, byc moze pekła Ci odma ( czesta przyczyna ADR-ów) i ciagnie lewe powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepustnice czyściłem, odma to ten przewód gumowy cały w oleju wymieniony na nowy czy coś do tego jeszcze powinni enem zrobić[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 18:24_________________________________________________JEŻELI PRZEWÓD jest pęknięty który nachodzi na świece może być to problem tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody wysokiego napięcia MUSZĄ być w idealnym stanie i wizualnym i technicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety 1 przewód na fotce gdzie pokazałem jest naderwany i jakaś śrubka wychodzi złota. Czyli możliwe że obroty są dziwne ? a co najgorsze przewód ma zaledwie 3 tygodnie i jest Firmy NGK Kosztowały mnie 160 zł. Pewnie gwarancji nie uwzględnią bo ? powiedzą że ja naderwałem...

http://img714.imageshack.us/i/1007404463.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...