Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 TDI 110KM AFN]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a lewarek ci sie telepie na boki???

Opublikowano

pewnie ze telepie :)

Opublikowano

czyli juz wiesz co nalezy zrobic :mrgreen: a jak wyglada sprawa z poduszkami??

Opublikowano
czyli juz wiesz co nalezy zrobic :mrgreen: a jak wyglada sprawa z poduszkami??

poduszki pod silnikiem i pod skrzynią wszystkie nowe :mrgreen:

co Ty na to :?:

Opublikowano

wiec zostaje plecionka nic mi do glowy innego nie przychodzi

Opublikowano

zdeniu: plecionka - ona od wewnątrz zaspawuje się z czasem i traci możliwość tłumienia drgań - czeka mnie to samo

Opublikowano

sam juz nie wiem

gadalem z kolejnym niby specem od wydechow i mowi ze raczej nie bardzo to wyglada na plecionke

gada ze gdy plecionka jest trafiona to bardziej sa objawy na zimnym silniku jak na cieplym

a ja na zimnym mam wsio OK tylko gdy sie zagrzeje

Opublikowano
sam juz nie wiem

gadalem z kolejnym niby specem od wydechow i mowi ze raczej nie bardzo to wyglada na plecionke

gada ze gdy plecionka jest trafiona to bardziej sa objawy na zimnym silniku jak na cieplym

a ja na zimnym mam wsio OK tylko gdy sie zagrzeje

dokladnie ... gdy plecionka wysrana to telepie na zimnym ....

a jak tam sprawa diagnozy autka .. jak bloki 000,003,004,013 ... wszystko w normie ... ???

Opublikowano
a jak tam sprawa diagnozy autka .. jak bloki 000,003,004,013 ... wszystko w normie ... ???

no ni jak, po prostu nie ma kto mi zdjagnozowac

a ja na tym sie niestety nie kumam

Opublikowano
a jak tam sprawa diagnozy autka .. jak bloki 000,003,004,013 ... wszystko w normie ... ???

no ni jak, po prostu nie ma kto mi zdjagnozowac

a ja na tym sie niestety nie kumam

no to zrobic na jalowym :!: ... zobaczyc jak dawki i takie tam pierdoly ;-)

P.S to tak troszke bladzimy w chmurkach ..... :twisted:

Opublikowano

ty jedź pierw na kanał i pomacaj wydech twej niuni ;)

Opublikowano
ty jedź pierw na kanał i pomacaj wydech twej niuni ;)

tylko nie to

on był już macany wiele razy i przez wielu :mrgreen:

poza tym tu chodzi o wibracje budy spowodowane dr żeniem silnika nie wydechu :cool:

Opublikowano

twoja niunie wyleczy tylko nowa plecionka :razz: jak juz piasalem wczesniej

Opublikowano
woja niunie wyleczy tylko nowa plecionka :razz: jak juz piasalem wczesniej

nie wyleczy

chłopie zrozum ze to nie sam wydech mi telepie tylko silnikiem

czytaj wszystkie posty :cool:

Opublikowano

Ja mam dokładnie to samo ;/ Wymieniłem plecionke na nowa i nic niepomogło. TO drganie zaczyna mi coraz bardziej przeszkadzać jak stoje na światłach, w korku, grrr

Opublikowano
nie wyleczy

chłopie zrozum ze to nie sam wydech mi telepie tylko silnikiem

mi tez sie telepal silnik tak nie spokojnie pracowal a wydech tez sie telepal a po wymianie bajka :razz:

Opublikowano

Ja mam podobnie,ale na zimnym silniku,jak by gdzies wydech obijał sie o podwozie,sprawdzałem na kanale i nigdzie nie dotyka.Jak rusze srodkowy tłumik do góry to przestaje.Wiec moze jest do wymiany plecionka,w kazdym sklepie z cześciami to dostane?kupuje sie pod dany model czy uniwersalan z odpowiednia przekatna?Samemu sie da wymienic,to jest skręcane czy spawane?

Opublikowano

musisz znac srednice i długosc

tu powinna byc 55mm i koło 12cm długa

tak mi sie wydaje

Opublikowano

Kolego, u mnie ostatnio wymieniłem ostatnie wieszaki na wydechu i przestało nim telepać i nie pdczuwam drgań na budzie. Zrób to samo. Koszty praktycznie zerowe ...

Opublikowano
Kolego, u mnie ostatnio wymieniłem ostatnie wieszaki na wydechu i przestało nim telepać i nie pdczuwam drgań na budzie. Zrób to samo. Koszty praktycznie zerowe ...

bede musial zrobic to samo ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.