Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czyszczenie felg od wewnatrz


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czym wyczyscic felgi wewnatrz? na calej powierzchni sa pokryte gruba warstwa pylu z klockow hamulcowych i woda z szamponem nawet tego nie rusza. czy szczotka druciana na wiertarce da rade? boje sie zeby nie uszkodzic lakieru. moze istnieja jakies specjalne plyny do czyszczenia tego typu osadow? jesli tak, to gdzie moge takie cos kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy szczotka druciana na wiertarce da rade?

Felgi chcesz szczotka druciana walic ?? :roll: Cifa wez, albo jakis inny plyn i szoruj jakas gabka do naczyn ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastą tempo da radę coś takiego zlikwidować albo cifem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za umycie 4 felg w myjni, specjalnym płynem zapłaciłem 10pln. Doczyścili wszystko nawet osad ze smoły. Potem tylko pastą tempo przeleciałem żeby nabrały połysku i jest GIT.

Oczywiście oddałem same koła. Na aucie nie zrobili by tego tak dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze przekonałem ludzi do cifa cream wszystko pięknie schodzi jak ta lala

Ojj przekonales, a najlepszy cif cream citron :mrgreen: Hehe, troche szuru-buru i nie ma sladu po syfie ktory sie zebral :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam "płynu do felg" plaka, robione toto jest na bazie kwasu i tesh wszystkie zapieczone syfy dosłownie splywaja, jednak nie wolno tego uzywac przy felgach w kolorach innych niz standardowy (srebrno szary), przykladowo antracyt, chrop itd itp. no i nie mozna zbyt czesto czyscic kwasiorem bo moze zerzrec lakier bezbarwny z felg, u mnie bylo to konieczne bo felgi w czasie jazdy z mama za kierownica nigdy chyba za dobrze myjki nie widzialy :razz: co trzeba bylo nadrobic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze przy co tygodniowy myciu felg wciskam lapska i czyscze na biezaco :razz:

Pozwala mi na to moj wzor felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...