Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Chwilowy brak mocy


honzik07

Rekomendowane odpowiedzi

zapytaj kazdego kto ma lpg i gazownie ze warto, nawet bez lpg auto zupelnie innaczej chodzi. u mnie turbina gwizdze jak w dieslu przy 1800 rpm i auto lepiej sie wkreca na obroty. mozliwe ze kat byl juz zapachny ale roznice czuc. jest troszke glosniej ale fajniejszy dzwiek silnika i nie przeszkadza zupelnie w jezdzie codziennej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wywaliłem kata róznica niesamowita i swist turbinki roboty troche było ale opylało sie

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 09:29_________________________________________________został mi jeszcze do ogarniecie denerwujacy odgłos drżenia blaszki przy zejściu z obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wywaliłem kata róznica niesamowita i swist turbinki roboty troche było ale opylało sie

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 09:29_________________________________________________został mi jeszcze do ogarniecie denerwujacy odgłos drżenia blaszki przy zejściu z obrotów

kolego mam to samo, mechanik powiedzial mi ze blaszka jest luzna ktora idzie od turbiny do wydechu jest luzna, zastanawiam sie jak to mozna zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mi sie wydaje bo troche juz czytałem o tym auto normalnie idzie ale ten dziwiek [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 11:41_________________________________________________co jeszcze zaobserwowałem to spalanie gazu 2l mniej na 100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mi sie wydaje bo troche juz czytałem o tym auto normalnie idzie ale ten dziwiek [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 11:41_________________________________________________co jeszcze zaobserwowałem to spalanie gazu 2l mniej na 100km

czyli byl zapchany :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...