Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Chwilowy brak mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam taki problem autko chodzi na wolnych obr.dodaje gazu powoli i jest git ale gdy depne mocniej to zamula i musze odpuscic i ponownie juz sie wkreci ok.i tak co 2-3 depniecie zamula na pb i lpg tak samo w czesie jazdy czasami ja to złapie i musze odpuscic i depnac ponownie lub wcisnac mocniej i przeczekac tak do 4tys ipuzniej juz rakieta do odciecia cy spotkał sie ktos z czyms takim a i gdy delikatnie płynnie dodaje gazu to nic takiego sie nie dzieje auto po wymianie wszystkich filtrów, swiec, olejów zero błedów na kompie

Opublikowano
  • Autor

dzis zaobserwowałem ze gdy silnik jest zimny to nic takiego sie nie dzieje ciagnie płynnie za kazdym razem

Opublikowano

mam podobny problem tylko że z silnikiem 1,6 alz. gdy odpalam rano to jest wszystko ok ale gdy się rozgrzeje to w ogóle nie ma mocy:( na kompie pokazało mi że jest błąd 322: problem z cewką lub czujnikiem halla. jak na razie nikt mi na forum nie pomógł:(

Opublikowano

Sam sobie odpowiedziales jak rozwiazac te problemy: wymienic czujnik Halla oraz swiece i cewki.

Autko bedzie jak nowe! Wierz mi.

Pozdr :hi:

Opublikowano
  • Autor

ale u ciebie masz bład a umnie nic ja u ciebie bym wymienił lub jesli masz mozliwosc to podmienic czujnik hala boscha około 230zł jakis najtaniszy koło 70zł

Opublikowano

czytałem trochę o tym i ktoś miał podobny problem. komputer pokazywał mu że ma czujnik walnięty a był to przestawiony rozrząd, tylko mnie to zastanawia czy jak by się on przestawił to czy z rana by palił na dotyk?? :mysli:

sprawdzę cewkę bo świece patrzyłem i były ok, a w między czasie kupię czujnik:)

dam znać co i jak

zamówiłem już czujnik za 107 zł u gajosa w sklepie. podobno jest to oryginał.zobaczymy co bedzie jak zmienie?

Opublikowano
  • Autor

wydaje mi sie ze jezeli rozrzad to bez wzgledu czy ciepły czy zimny byłaby lipa[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 15:51_________________________________________________czy moga takie objawy jak ja mam wskazywac na przerływke ?

Opublikowano

Moze to byc przeplywka, ale najlepiej zrobic VAG i z pewnoscia wyjdzie, bez problemu. :hi:

Opublikowano
  • Autor

własnie niemam vaga Macie jakies sposoby na sprawdzenie przepływki bez vaga

Opublikowano

własnie niemam vaga Macie jakies sposoby na sprawdzenie przepływki bez vaga

na uruchomionym silniku odepnij wtyczke, jak silnik wogole nie zareaguje na odpiecie to przeplywka do wymiany

jednak i tak trzeba by pod kompa podpiac i zrobic logi bo przy obciazeniu moze nie pokazywac poprawnych wartosci

Opublikowano
  • Autor

sprawdze najpierw tym sposobem[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 11:16_________________________________________________moze byc tak uszkodzona przepływka ze niema błedu ?

Opublikowano

sprawdze najpierw tym sposobem[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 11:16_________________________________________________moze byc tak uszkodzona przepływka ze niema błedu

to pytanie czy stwierdzenie?

Opublikowano
  • Autor

dzis wyskoczył bład skład mieszanki ale sprawdzałem sonde i pracuje poprawnie wiec chyba musze zainwestowac w przeoływke, co sadzicie?

Opublikowano

dzis wyskoczył bład skład mieszanki ale sprawdzałem sonde i pracuje poprawnie wiec chyba musze zainwestowac w przeoływke, co sadzicie?

raczej wybrac sie do gazownika zeby lpg wyregulowal

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

lpg mam ustawione na tip top juz bład od złej mieszanki lpg wykluczyłem[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 14:21_________________________________________________zmieniłem przepływke i z poczatku zero poprawy ale pojezdziłem 2 dni i było coraz lepiej teraz juz git idzie płynnie do konca dzieki wszystkim za podpowiedzi[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 10:43_________________________________________________zastanawiam sie jeszcze nad wycieciem kata czy ktos to robił i jaki efekt po zabiegu

Opublikowano
:blink: uzywales kiedys szukajki? przy lpg to podstawa. mozesz kupic gotowca albo sam zrobic, w warsztacie sam wrzucalem jeden temat jak to zrobic
Opublikowano
  • Autor

własnie naczytałem sie o tym troche i teraz juz niewiem czy ciac czy nie

Opublikowano

tnij :evil:

Opublikowano
  • Autor

mówisz ze efekt warty tej roboty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.