Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wykonanie kierunkowskazów Led-owych w przednich lampach


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

Oops! This page appears broken. HTTP 404 - File not found.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oops! This page appears broken. HTTP 404 - File not found.

no nic przystapie zaraz do rezania tego linku :angry:

teraz powinno byc ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz fotke jak to oswietla w nocy??

No i jakis DIY :tongue4:

zalezy o czym mowa :tongue4: ale chyba o lusterkach....zrobie fotki jutro wieczorem bo dzis juz mi sie nie chce schodzic do garazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lusterkach,o lusterkach.

Duzo z tym roboty?Warte efektu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lusterkach,o lusterkach.

Duzo z tym roboty?Warte efektu?

Zalezy co kto rozumie przez "duzo" roboty.Dla mnie bylo duzo.Trzeba przeprowadzic przewody od wnetrza lustera do wtyczek przy slupku A.Zeby zalozyc zdemontowane wczesniej cale lusterko trzeba uniesc pare cm do gory cala ramke drzwi wiec bez jej odkrecenie sie nie obejdzie.Duzo z tym dlubaniny a juz napewno jesli chce sie miec to zrobione dokladnie.No ale efekt jest wiecej niz ok i napewno bylo warto.Dziala to identycznie jak lampka w podsufitce czyli podswietlenie lusterek rozjasnia sie i zapala sie w momencie otwierania auta z pilota/wyciagniecia kluczyka ze stacyjki badz otwarcia drzwi.Nie bez znaczenia sa tez diody.Jedna na strone.Zastosowalem o mocy 3W z radiatorem.Nie zastosowalem takiej diody aby swiecilo to bardzo mocno ale dlatego poniewaz im mniejszy prad na diodzi etym zwykla dioda biala swieci bardziej na zolto.Takie zjawisko ma rowniez miejsce w diodzie power led ale jest to o wiele mniej zauwazalne.Dlatego u mnie calosc swieci delikatnie ale w ogole nie na zolto.Tak sobie mysle ze wlasnie takie diody idealnie nadawalyby sie na postojowki.Kolor nie jest ani zoltawy ani niebeski tylko bialy a Fis bylby cicho.

Musze wspomnniec ze gdyby nie Bartek Bart-S to ciezko by bylo zrobic tego moda.Nie wiedzialem gdzie sie mam wpiac ale Bartek oczywiscie fachowo mi pomogl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...