Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moja a czwóreczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi::bry:

od kilku tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem audi :a4fan:.

Jest to pierwsze moje audi i na pewno nie ostatnie. Wcześniej miałem golfa II 1.6 CL z 87' :polew: służył dzielnie ale nadszedł na niego czas :polew:

Audiola jest z 96' wyposażona w silnik AFN 1.9 TDI 110KM

w standardowym wyposażeniu było:

- wspomaganie kierownicy

- ABS

- 2 poduchy

- centralny

- immobilajzer

- el.szybki x2

- el. lusterka

- el. szyberdach

- radio concert :tongue4:

- no i poprzedni właściciel zamontował na tylnej klapie znaczek S4 :tongue4:

- stalowe fele 15"

Jeżeli chodzi o modyfikację to:

- zmiana radia (Pioonier w planach)

- ściema szybek

- centralny z pilota

- Lampy przód (II polift lub Angel Eyes) Na razie są białe kierunki :tongue4:

- Lampy tył (polift) Jest

- Rejestracja podświetlana LED Jest

- Oświetlenie wnętrza LED

- Bagażnik LED Działa

- Spoiler ze stopem Jest

- felunek ;(

- boczne kierunki białe :)

- usunięcie katalizatora Wywalony

- kierownica S-Line Obecna

- CB-radio Zamontowane

- gleba

- turbo awx

- jakiś sofcik

- ściągniecie znaczków z tylnej klapy (zostanie tylko :audi:)

- ściągniecie haka

- tłumik

Zdjęć z dnia zakupu nie posiadam niestety na pocieszenie link do obecnych zdjęć

Opinie mile widziane :>

jGsLJ.jpgjGxL0.jpgMB6V0.jpgMBgTA.jpgjH5G0.jpg

jHs7i.jpgFTdxr.jpgFTl0S.jpg3zAMr.jpgMDfBJ.jpg

MBFQ0.jpgFTb2i.jpgFTEZ0.jpg

Opublikowano

Witam :hi::bry:

Opinie mile widziane :>

wrzuc fotki tu zeby nie trzeba bylo ganiac po innych serwisach sie naklikac.

wiec tak:

gowno z grilla precz i znaczek i chromy

gowno z klapy precz s4 tdi :polew:

hak precz

lotka z klapy precz

do golfa mam sie tez przyebac?? :naughty::kox: :gwizdanie:

plus za kiere plus za galke zmiany biegow

szkoda ze nie ma klimy :confused4:

Opublikowano

Całkiem fajna Audiczka :good: trochę pracy przy niej i będzie malina :cool1:

Podstawa to lampy na froncie i jakieś ładne koło.

PS. tylko nie myśl o endżelajsach... w bmw to przejdzie ale w audi już nie :no::thumbdown:

Opublikowano

Witam :hi::bry:

Opinie mile widziane :>

wrzuc fotki tu zeby nie trzeba bylo ganiac po innych serwisach sie naklikac.

wiec tak:

gowno z grilla precz i znaczek i chromy

gowno z klapy precz s4 tdi :polew:

hak precz

lotka z klapy precz

do golfa mam sie tez przyebac ?? :naughty::kox: :gwizdanie:

plus za kiere plus za galke zmiany biegow

szkoda ze nie ma klimy :confused4:

żeś pocisnął :decayed::kox:

a do hostessy też się przy***sz :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Witam :hi::bry:

Opinie mile widziane :>

wrzuc fotki tu zeby nie trzeba bylo ganiac po innych serwisach sie naklikac.

wiec tak:

gowno z grilla precz i znaczek i chromy

gowno z klapy precz s4 tdi :polew:

hak precz

lotka z klapy precz

do golfa mam sie tez przyebac ?? :naughty::kox: :gwizdanie:

plus za kiere plus za galke zmiany biegow

szkoda ze nie ma klimy :confused4:

żeś pocisnął :decayed::kox:

a do hostessy też się przy***sz :naughty: :gwizdanie:

a czekaj niech no ją klikne :decayed:

EDIT

to watek motoryzacyjny jest :tongue4::good:

Opublikowano

Koniecznie te chromy z grilla do wywalenia :thumbdown: Lampki przód, tak jak Reniu mówił, koniecznie II lift :good: Oczywiście zrobisz co będziesz chciał, to tylko sugestia. Dobre plany ale brakuje jeszcze polerki fajek :D

Opublikowano

golfa czepiac sie nie bede hahah ale ogolnie dramat

po 1 gril wywal chrom !

po 2 znaczek z klapy s4 - tragedia diesel s4 ? haha

po 3 lotka na klapie

po 4 znaczek S4 na przednim grilu out

+ za kiere tylko to !

mam nadzieje ze dostaniesz olsnienia i to pozmieniasz poki co lekko wsia pachnie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.