Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Avus II - rozmiar ? bedą pasowć?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowi czy te alu podejdą do b5?

czy w ogóle występowały avus II w rozmiarze 17" ???

c958e2312c64fdf6med.jpg

b3a5ec234278d6f6med.jpg

Opublikowano

tak

Opublikowano
  • Autor

ładnie to bedzie wyglądać na tym moim złomie ?

Opublikowano

glupie pytania zadajesz

Opublikowano

Będzie brzydko nie zakładaj zostań przy tym co masz, jest zupełny kox jak dla twojego złoma :dziura:

[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 17:31_________________________________________________Bierz Et35 jest idealne

Opublikowano
Panowi czy te alu podejdą do b5?

dziwne pytanie :confused4:

czy w ogóle występowały avus II w rozmiarze 17" ???

odp

tak

czy aby napewno :?: :mysli:

Opublikowano

Rafalekx ma taki wzór w 17kach et35 i szerokosc 8j, a tutaj nie wiedze dobrze czy to czasem nie 7,5j

Opublikowano

juz sprawdzilem i sa w 17" ale tylko 7x17" ET38, a w 18" 8x18" ET 45

Opublikowano

tak czy tak powinny pasowac Et odpowiednie, tylko nie za szerokie 7j :disgust:

Opublikowano
  • Autor

panowi bo jutro mam po nie jechać i nie wiem teraz czy brać??

Opublikowano

panowi bo jutro mam po nie jechać i nie wiem teraz czy brać??

Brać :decayed: Tak jak odpisałem na PW :wink4:

Skoro A-rek znalazł że były takie ori to brać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

rafalekx dzięki :kox:

Opublikowano

ja mam wrzucone do siebie ori s-line 17tki .. .. zajefajnie jak dla mnie wyglądają .. poszukaj takiego wzrou ..

ten co masz troszkę stary już jest ..

Opublikowano

juz sprawdzilem i sa w 17" ale tylko 7x17" ET38, a w 18" 8x18" ET 45

tak przy okazji, w czym były montowane AVUS II 17"?

bo 18" to S4 b6 :mysli:

Opublikowano

ja mam wrzucone do siebie ori s-line 17tki .. .. zajefajnie jak dla mnie wyglądają .. poszukaj takiego wzrou ..

ten co masz troszkę stary już jest ..

Nie widziałeś ich na zywo tym bardziej tego modelu "po liftingu" :naughty:

Opublikowano

ja też pierwszy raz widze avusy II w 17" :gwizdanie:

juz sprawdzilem i sa w 17" ale tylko 7x17" ET38, a w 18" 8x18" ET 45

tak przy okazji, w czym były montowane AVUS II 17"?

bo 18" to S4 b6 :mysli:

dołączam sie do pytania :good: może w B6 S4 na zime :decayed:
Opublikowano

ja mam wrzucone do siebie ori s-line 17tki .. .. zajefajnie jak dla mnie wyglądają .. poszukaj takiego wzrou ..

ten co masz troszkę stary już jest ..

najstarsze Avusy II maja 8 lat wiec nie takie stare. a o ktorych s-line'ach mowisz bo bylo kilka wzorow :?:

tak przy okazji, w czym były montowane AVUS II 17"?

prosze bardzo:

A4 01-05 sedan/Avant

A4 05-08 sedan/Avant

A4 Q 01-05 sedan/Avant/S4*

A4 Q 05-08 sedan/Avant/S4*

A4 03-06 Cabrio/S4 Cabrio*

A4 07-08 Cabrio/S4 Cabrio*

*- jako kola zimowe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.