Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak rozpoznać reflektory EU i UK ?


jendker

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzies wyczytalem ze niektore lampy pasuja zarowno na europe jak i UK...

Nie wiem czy to farmazon, ale moze faktycznie isnieja takie lapmy?

Jesli tak to jak je rozpoznac?

pzdr i dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat w B6 zwyklych lampach soczewkowych jest wewnatrz taka dzwigienka , ktora mozna przestawiac gora ... dol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ze trzeba rozbebeszac bryle lampy zeby dostac sie do tej dzwigienki...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies dawalem fotki na forum :mysli: ale wystarczy zdjac dekiel od zarowki i zobaczysz dzwigienke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej pozycji musi być ta dzwigienka zeby lampa była ustawiona tak zebym mógł śmigać po UK?? Jak macie jakieś foto to chętnie oblookam co gdzie i jak bo mnie to pytanie od jakiegoś czasu też nurtuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile pamiętam na UK ma byc do góry,ale wykręć lampę,zdejmij klapkę od żarówki i zobaczysz,jak jest ustawiona :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czeka mnie wykręcenie lampy i zaglądnięcie do środka. Wystarczy ściągnąć ta plastikową pokrywkę z tyłu lampy i powinno być widać ta dzwigienkę tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej twierdzę ze TA DŹWIGNIA NIE JEST DO tego :) na pewno nie do ustawiania reflektora z UK na Europe !!!

jak coś to na USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile pamiętam na UK ma byc do góry,ale wykręć lampę,zdejmij klapkę od żarówki i zobaczysz,jak jest ustawiona :wink4:

sprawdz w nocy co sie bedzie dzialo :) czy jakies zmiany beda w oswietleniu :przebiegly:

w EU lampa ma ta dzwigienke na dole

a ja dalej twierdzę ze TA DŹWIGNIA NIE JEST DO tego :) na pewno nie do ustawiania reflektora z UK na Europe !!!

jak coś to na USA

takie dostalem kiedys info z ASO :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurde z ciekawości w sobotę wykręce obie lampy i przestawie ta dzwigienke a jak juz bedzie ciemno to sprawdze efekt i dam znać co z tego wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok coś tam wymodze :naughty: chyba, ze nie będzie kompletnie zadnej różnicy to nie będę fotosów robił :wink4: zajecie na sobote mam :wink4:

Co mnie wkurza to to, ze wydaje mi się ze słabo mi świecą światła, miałem juz żarówki philips, osram i nawet z tesco jakieś xenony :polew: i cały czas tak samo, możliwe, ze moze mam ustawione źle te dzwigienki i światło się jakoś dziwnie rozprasza :przebiegly: Moze jest coś w tym co pisze wąski

a ja dalej twierdzę ze TA DŹWIGNIA NIE JEST DO tego :) na pewno nie do ustawiania reflektora z UK na Europe !!!

jak coś to na USA

:mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz schemat-jak to powinno wyglądać w światłach na EU-analogicznie w drugą stronę-UK,prosto na USA :wink4:

dfe943f85de795d8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosto na USA?? a co oni są inni?? :) jak jest na prosto to zasięg swiatła się zmniejsza czy nie? A myślałem ze angole są dziwni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosto na USA?? a co oni są inni?? :) jak jest na prosto to zasięg swiatła się zmniejsza czy nie? A myślałem ze angole są dziwni :naughty:

zasięg światła jest większy ,dużo :) u nas nie wolno bo oślepisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...