Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Proszę o pomoc w bardzo nietypowej sprawie, brakujące części a4 b7


audia4a4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki problem a mianowicie, niedawno zakupiłem a4 b7 kombi i zauważyłem ze z przodu auta na grilu wokół tablicy rejestracyjnej brakuje jakiegoś plastiku bo jak widać na zdjeciu z lewej i prawej strony są otwory bodajze do mocowania tego plastiku.Szukałem tego na allegro i nie znalazłem bo nawet nie wiem jak to sie nazywa dlatego prosze o Waszą pomoc w znalezieniu brakującej części...I jeszcze jedno potrzebuje tak jakby zabudowy plastikowej do przykrycia akumlatora i komputera , chodzi mi o takie coś jak jest w a6 C5 że tam jest osłona z plastiku od filtra kabinowego aż do komputera czy w a4 b7 też takie coś jest?

5K1eJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B7 tej osłony podszybia nie ma

podaj VIN to wrzucę Ci zdjęcie grilla z ETKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B7 tej osłony podszybia nie ma

podaj VIN to wrzucę Ci zdjęcie grilla z ETKI

nie mam teraz dostępu do numeru VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje podkładki pod tablicę rejstracyjną, :wink4: gril masz zwykły więc chyba ten nr. części podejdzie 8E0807285T, a osłonę akumulatora możesz kupić i zamontować jak chcesz, ja założyłem u siebie w B7 bo wkurzała mnie ta dziura :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje podkładki pod tablicę rejstracyjną, :wink4: gril masz zwykły więc chyba ten nr. części podejdzie 8E0807285T, a osłonę akumulatora możesz kupić i zamontować jak chcesz, ja założyłem u siebie w B7 bo wkurzała mnie ta dziura :kox:

a może podasz jakieś linki z allegro np do tej osłony bo ja szukam i lipa i do podkladki pod tablice rejestracyjna jak jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj w ogłoszeniach może akurat sprzedający grill rozkompletuje go i sprzeda ci oddzielnie podkładkę, a osłonę na aku kupowałem w ASO ok 100zł, osłona, klapka akumulatora, tylko mów że do A4 B6 np 2002 r. potrzebujesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...