Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Jaki pasek wielorowkowy


Grzesiekkbc

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co opisujesz to poprostu ktos za bardzo napiął ci ten pasek. W rolce napinacza pod wpływem zbyt dużej siły docisku wyjechało sie łożysko, dlatego piszczy. Pasek ze względu na zbyt duży naciąg zaczął się strzępić. Trzeba założyć nową rolkę, pasek i napiąć z umiarem... ;-)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RUVILLE czy jakoś tak to dobra firma? Oni mają rolki do tych napinaczy, myślisz że to coś pomoże?

Tak jak wam piszę, poprzedni napinacz miałem o wiele bardziej wykrzywiony i nie cieło paska ani nie kwiczał,

a ten jest tak samo wygięty od 2 lat bo co jakiś czas sprawdzam go no ale pasek tnie.

Co do osoby która mi to naprawiała to koleś faktycznie pary w łapach ma sporo, może faktycznie za bardzo napiął ten pasek.

Jutro będę płacić za robotę zawieszenia to zapytam ich czy by się tego podjęli tzn wymiany tej rolki.

Tak na marginesie :wink4: łatwo wziąć i wymienić tą rolkę czy trzeba coś kombinować?[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 19:33_________________________________________________Koledzy jaki pasek muszę mieć bo kupiłem niby odpowiedni o oznaczeniu 5 PK 1592 z BOSch-a i jest on za krótki. Zwaliłem cały przód na glebę żeby mieć dostęp ale i to nie pomogło, brakuje go tak że dochodzi mi do połowy koła od pompy do wspomagania i tyle a napinacz nam już na maxa dany w lewą stronę.

[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 01:35_________________________________________________Pasek nałożyłem tak jak pokazuje ten rysunek

pasekwielorowkowy.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdź, czy dobrze założyłeś pasek na wszystkie koła na dole. Miałem ten sam problem, ale źle zakładałem na kola, po wykryciu błędu wchodzi jak w masło. A tego paska to chyba się nie naciąga, do tego służy napinacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...