Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] AJM + turbo AWX + kat out po wizycie u Witka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam efekt wczorajszego strojenia u Witka

a4 ajm_1.jpg

Okazało się, że fabrycznie nowe turbo od AWX -a popuszcza olej i auto podczas ruszania lub zmiany biegów poddymia na niebiesko :kwasny::wallbash: Trzeba będzie reklamować turbo.

Motorek zdrowy, Witek mówił, że gdyby nie problem z turbiną, to 170PS by pękło.

Opublikowano

ładnie Ci nawet teraz wyszło :decayed: trzeba było BRD pchać :cool1:

Opublikowano

piękny wynik jak na AJM'a

ile w serii było?

Opublikowano

ładnie Ci nawet teraz wyszło :decayed: trzeba było BRD pchać :cool1:

Bez wydajniejszych pompek i intercoolera nie ma to sensu.

Opublikowano

Ładnie, u mnie ciut wiecej wyszlo :kox:

No 0,4 konia :polew:

Opublikowano

Napinaczem rozrządu.

Opublikowano

Czyli ze jest zjebany czy zle ustawione cos ?

Btw

Takie wyciecie kata jakis przyrost mocy przy programie daje ? :mysli:

W nowszych silnikach na napinaczu mechnicznym był taki dołek bo napinacz nie potrafił utrzymać odpowiedniego napięcia paska ale w AJM jest napinacz hydrauliczny który z regóły nie ma z tym problemu.

Niestety nie wiem czy jest mozliwość regulacji napięcia paska ale myśle że tak. U mnie też by się przydało troszke mocniej napiąć pasek :mysli:

Opublikowano
  • Autor

piękny wynik jak na AJM'a

ile w serii było?

W serii 125PS

Opublikowano
  • Autor

Teraz autko dopiero się ładnie odpycha :decayed: i cięgnie do końca :kox:

Opublikowano

sorry za off top ale czym jest spowodowany dołek miedzy 3400 a 3800 u mnie na wykresie?

411c4eaa683756f0.jpg

ale Nm mniej ;)

Opublikowano
  • Autor

no :naughty: i tak mi sie juz sprzeglo slizga :decayed:

Ja też się o sprzęgło martwiłem ale dało radę :naughty:, tylko to nowe turbo mnie martwi :kwasny:

Opublikowano

to ja byłem lepszy 164konia i 381niutów :gwizdanie:

a 360niutów to mam teraz tylko na programie....

ogólnie doszedłem do wniosku że trza rezać BRD "dmuchawe", pompki mam więc później tylko czekać aż silnik się rozpadnie żeby był powód do zmiany słupka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to ja byłem lepszy 164konia i 381niutów :gwizdanie:

a 360niutów to mam teraz tylko na programie....

ogólnie doszedłem do wniosku że trza rezać BRD "dmuchawe", pompki mam więc później tylko czekać aż silnik się rozpadnie żeby był powód do zmiany słupka :decayed:

No u mnie Witem mówił, że gdyby nie ten problem z turbiną to 170 kucy 380Nm by było :kox: na seryjnych pompkach

Opublikowano

ja na 170 nie mogłem sobie pozwolić, łapał bez fmica za wysoką temp w dolocie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.