Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moc auta


Matthew1309

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie powiedzcie mi czy jest możliwość podniesienia mocy w wolno-ssaku 2.6 samym programem ? Mechanicy mi mówili, że mam zmieniony program podnosząc moc w co wątpiłem :tongue4: :tongue4: do wczoraj :kox: ustawiłem się wczoraj z kumplem (saab 9-3 '06r, 1.9 TiD 150KM) i było 1:1 do 200 szły równo. dodam tylko że ja miałem pasażera i sam jestem cięższy od tego w saabie więc ponad 100kg więcej było. dodatkowo ja byłem na kapciu 225 w quattro :gwizdanie: czy może on ma zamulony motor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samym programem w wolno-ssącym możesz uzyskać ok 3% nie więcej.

nie koniecznie ma zamulony, może nie koniecznie ma pojęcie o prowadzeniu furacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to lepszy driver ode mnie :tongue4:

no i wszystko jasne w temacie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to lepszy driver ode mnie :tongue4:

no i wszystko jasne w temacie :decayed:

haha właśnie nic nie jest jasne, a to że lepszy kierowca wnioskuje po jego przejechanych km... bo jak na studenta to 100 tys w 2 lata to według mnie dużoo :tongue4: ja maks. 1/5 tego :naughty:

na logikę jakbym jechał sam a on z pasażerem to jego 150 konny diesel zostało by sporo w tyle co mnie dziwi strasznie... no ale może 2.6 ma potencjał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zupełnie inna charakterystyka silnika. Twój kumpel ma diesla i jemu moment obrotowy kończy sie po przekroczeniu 3 tyś obr a Ty swój silnik ciągniesz do 6 tyś obr i na 2 masz juz 120 a musi już od dawna na 3 jechać. Dieslem też ma trudniej ruszyć bo jak doda gazu i ruszy z wyższych obrotów to kapcie spłyną a nawet może półośki pourywać. Dysponując quattro powinieneś znieść go ze startu i utrzymywac tą przewagę do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.6 150PS

ja taką audi robię jak chce a też mam 153konie, ile momentu ma taki saab :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysponując quattro powinieneś znieść go ze startu i utrzymywac tą przewagę do końca.

No właśnie nie do końca, ponieważ mam kapcia 225 czyli opór na 4 koła większy co powinno przerzucić się na spadek mocy.

Według mnie na 205 żwawiej się poruszał :tongue4:

ile momentu ma taki saab :blink:

320nm

w niedługim czasie będę miał okazję z czymś takim się ścignąć; Subaru Impreza RS 2.0 BiFuel 08' również 150KM i zobaczę czy to saab zamulony czy mój ma jakiś bonus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...