Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Co oznacza ten błąd...


marcin9680

Rekomendowane odpowiedzi

Sa udroznione i wtym problem , ze nie kumam jak woda tam sie znalazla a u kumpla w takim samym modelu Audi bylo dokladnie to samo tyle , ze on mial problemy z pedalem gazu , wymienil na nowy i lipa okazalo sie , ze polaczenia wtyczek , ktore znajduja sie pod obudowa ECU byly zamoczone a w samej obudowie bylo sucho :mysli:

2 miesiace temu sprawdzalem calego boxa od ECU bo bylem zmuszony wyjac mechanizm od wycieraczek , zatarly sie , bylo sucho jak pieprz a w Piatek przekazniki plywaly sobie w wodzie :wallbash:

Ale oki problem rozwiazany , czekam na drugi przekaznik i silikon uszczelniajacy tez gotowy do uzytku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak moje wskazowki sie sprawdzily mialem ten sam problem samochod nie chcial odpalic podpialem vaga i okazalo sie ze przekaznik pompy paliwa padl rozebralem obudowe ECU i okazalo ze tez mialem tam wode i przekaznik 219 zalany wymienilem go i jak reka odjal.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kolego "maateusz" obudowa ECU znajduje sie pod przednia szyba od strony pasazera a dokladnie to musisz otworzyc maske i zdjac ta czarna plastikowa maskownice co zakrywa akumulator , zbiorniczek plynu hamulcowego i filtr kabinowy.

Jednak zeby dostac sie do kompa musisz dodatkowo zdjac ramiona wycieraczek i plastik , ktory znajduje sie pod szyba na calej jej dlugosci.

Musisz uwazac przy zdejmowaniu tegoz plastiku bo bardzo latwo go polamac ja wymienialem juz to 2 razy i teraz czeka mnie kolejna wymiana.

Jak zdejmiesz to wszystko to dopiero wtedy masz swobodny dostep do pudla w ktorym schowany jest ECU-komp a dokladniej to masz dostep do wszystkich srub , ktorymi przykrecone jest wieczko od obudowy ECU.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...