-
[B6 AWX] Po odpaleniu gaśnie
A moze to ktorys z przekaznikow ja tez tak mialem w mojej a4 AWX po myciu lub po ulewnym deszczu mialem problemy z odpaleniem jak odpalil to zaraz gasl podlaczenie pod vaga rozwiazalo sprawe walniety byl przekaznik nie pamietam jak on dokladnie sie nazywal moze to jest przyczyna takze i w twoim przypadku.Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Proszę o analize logów
Termostat do wymiany kiedy rozrzad wymieniales?
-
[B6 AWX] Gdzie jest trąbka od alarmu
Ok dzieki wielkie musze ja sprawdzic bo vag mi pokazal blad trabki alarmu.Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Gdzie jest trąbka od alarmu
Witam.Tak jak w temacie czy wie ktos gdzie znajduje sie trabka od alarmu w Audi A4 B6 2001 rok 1,9 Tdi AWX?
-
[B6 AWX] Problem z przyspieszaniem
Mialem podobny problem i w moim przypadku byl to zawor Egr nie dzialal poprawnie i to bylo przyczyna byc moze i w twoim przypadku tez tak jest musisz zrobic logi i zobaczyc czy EGR pracuje poprawnie.Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Co oznacza ten błąd...
Czyli jednak moje wskazowki sie sprawdzily mialem ten sam problem samochod nie chcial odpalic podpialem vaga i okazalo sie ze przekaznik pompy paliwa padl rozebralem obudowe ECU i okazalo ze tez mialem tam wode i przekaznik 219 zalany wymienilem go i jak reka odjal.Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów statycznych
I termostat raczej do wymiany
-
[B6 AWX] Co oznacza ten błąd...
Oto i on:
-
[B6 AWX] Co oznacza ten błąd...
numer przekaźnika 443 951 253 AA lub 89 9574 000 a od i czołowej ten głowny numer to 219 dodam ze przekaznik znajduje sie w obudoie ECU (komputera ) pod maską moge ci zrobic zdjecie jak chcesz
-
[B6 AWX] Kod pin do immo
A czy taki zestaw da rade to zrobic? http://cgi.ebay.co.uk/VAG-K-CAN-1-4-Commander-Diagnostic-scanner-tool-UK-/150443487249?cmd=ViewItem&pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item2307217011
-
[B6 AWX] Kod pin do immo
a jaki fejs jest potrzebny do vag commandera?czy ten od tacho podejdzie?Dzieki z odpowiedz i pozdrawiam
-
[B6 AWX] Kod pin do immo
Witam.Otóż mam taki problem kupilem moja audi z dwoma kluczykami (pilot scyzoryk) lecz nie posiadam do nich zadnej przywieszki na ktorej jest kod pin do immo . Niestety stalo sie zgubilem jeden kluczyk i zostalem tylko z jednym dzialajacym,wiec nie zastanawiajac sie kupilem na ebayu dodatkowy kluczyk.Zakodowalem otwieranie i zamykanie centralnego zamka lecz zostala kwestia zakodowania immo, posiadam vag tacho 2.5 i tu moje pytanie czy za pomoca tego programu da rade odczytac kod immo ktory jest potrzebny do zakodowania nowego kluczyka do immo,posiadam licznik z pelnym fisem ??
-
[B6 AWX] Jaki numer sprężarki klimatyzacji?
Ok dzięki wielkie
-
[B6 AWX] Jaki numer sprężarki klimatyzacji?
Witam tak jak w temacie czy może mi ktoś podać numer sprężarki (kompresora) klimatyzacji Audi A4 1.9TDI 2001 rok.Z góry dziękuje i pozdrawiam
-
[B6 AWX] Uszkodzona klimatyzacja
ok dzieki poczytam sobie
jarekjp
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta