Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Po odpaleniu gaśnie


kuba37

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

proszę o poradę dziśaj mnie zaskoczyła moja :audi:

po odpaleniu zaraz gaśnie

kontrolka immo nie miga przypadkiem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno cos jest z immobilajzerem ja tez tak mialem czasem miga zapewne kontrolka od immo a postukaj kluczykiem o kolano czy zalapie mi tak czasami pomagało mialem taka syt że przez tydzien musialem zeby odpalic auto najpierw stuknac kluczykiem o kolano i dopiero odpalil ale pozniej wszystko wrocilo do normy i jest wszystko OK :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide sprawdzić

próbowałem z kluczykami i nic zapasowe to samo

jak odpali to kopci a wcześniej go myłem

pewnie kopci bo zimny motor to raczej regóła . ja miałem tak samo coś jest napewno z immo mi tak jak Ci opisalem pomagalo. Mówisz ze myles auto moze jest po jakis przygodach i gdzies sie cos zalało hmm ale to raczej nie mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kopcenie jest mocne a przejść raczej nie miał

ale odpaliło Ci auto wkoncu ??

podeslalem linka uzytkownikowi klubu podpowie Ci wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor dymu jaki jest ????? odpala bez problemu czy trzeba kręcić ??? bez vaga sobie możemy gdybać :wallbash: ściągnij kogoś np. mechanika (tylko nie z serwisu :gwizdanie:) z laptopem i vag com-em do siebie podepnijcie go i szczytajcie błędy reszte mechanior powinien załatwić (chyba :gwizdanie: :gwizdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze to ktorys z przekaznikow ja tez tak mialem w mojej a4 AWX po myciu lub po ulewnym deszczu mialem problemy z odpaleniem jak odpalil to zaraz gasl podlaczenie pod vaga rozwiazalo sprawe walniety byl przekaznik nie pamietam jak on dokladnie sie nazywal moze to jest przyczyna takze i w twoim przypadku.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpala bez problemu a kolor dymu ciemno szary[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 22:20_________________________________________________

A moze to ktorys z przekaznikow ja tez tak mialem w mojej a4 AWX po myciu lub po ulewnym deszczu mialem problemy z odpaleniem jak odpalil to zaraz gasl podlaczenie pod vaga rozwiazalo sprawe walniety byl przekaznik nie pamietam jak on dokladnie sie nazywal moze to jest przyczyna takze i w twoim przypadku.Pozdrawiam

terzmiałem takie przypadki z myciem i deszczem

ale odpalał lecz nie miał mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu jutro jak chcesz i będziesz mieć czas mogę przyjechać z VAG-iem i zobaczymy co wyjdzie.Tylko zadzwoń do mnie o której Ci pasuje,ja będę po służbie więc od 10 mam wolne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz przepłwomierz....jak dla mnie to jest główny winowajca. On odpowiada za mieszanke spalin i powietrza i sterowanie ją. Kiedyś miałem tak w peugoecie też w dieslu...Odpaliłem i się gasił...po wymianie przepłyomierza usterka zniknęła :D[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 03:23_________________________________________________tym bardzie stary że jak Ci dymi i gaśnie to napewno przepływomierz...daję sobie reke uciąc:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...