Treść opublikowana przez Sistemo
-
[ALL B5] Włącznik w klapie bagażnika (pod podbitka obok zamka)
Przycisk ten służy do wewnętrznego otwierania klapy, w razie gdy się w niej zatrzaśniesz itp. Tak mi się wydaje, poczekajmy na wypowiedz innych
-
[ALL] Wysyłka felg jak pakować jaką firmę wybrać itp porada
najtaniej będziesz miał firmie kurierskiej OPEK. Oto adres www.opek.com.pl
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Mój ojczulek w Audi 80 B3 silnik 1.8 benzyna miał przejechane ok 600 000 km i fura dalej śmigała mimo iż licznik stanął, przy tym zero rdzy i większych problemów. Fura poszła do żyda. Audi to Audi
-
[B6 AVF] Długo kręci
Jeśli raz kręci 4-5 sek po dłuższym staniu a raz po krótszym to moim zdaniem to rozrusznik. Weź go też pod uwagę
-
[ALL] Śmieszna wycena PZU
kolego, gdzie sprawca czynu miał wykupioną polisę Czyżby InterRisk?
-
Wypadek Kubicy....
13:02 Zewsząd docierają sprzeczne informacje. Niektóre źródła mówią o kilku złamaniach nogi, a inne o groźbie amputacji dłoni. Wszystko powinno się wyjaśnić po oświadczeniu pracowników szpitala Santa Corona 12:55 Według informacji PAP Kubica poddany został rezonansowi magnetycznemu, a jego dłoń jest zmiażdżona W TVN24 piszą, iż dłoń Kubicy może być amputowana
-
[ALL B6] Montaż xenonów
Czytam czytam i nigdzie nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi na moje pytanie; Zamierzam kupić do swojej przyszłej A4 B6 ori lampy bi-ksenonowe ( te z czarnym wkładem ). W związku z tym pojawia się kilka pytań: 1. Czy wejście do lamp bi-ksenonowych jest takie same jak do zwykłych? Chodzi mi o kostkę którą wpina się do lamp. 2. Czy po montażu oryginalnych lamp bi-ksenonowych z przetwórnicami VALEO i żarnikami Philipsa należy dłubać coś w VAG-u? 3. Samo poziomowanie jest w lampie, czy jest to osobny moduł? Co należy zrobić aby działało? z góry dzięki za pomoc
-
[B5 AFN] Wymiana oleju z 10w40 na 5w40 - czy nic nie grozi silnikowi
No cóż, czytając wasze wypowiedzi jak i oglądając spot mobil1 zaleje swój drugi wóz ( VW GOLF III 1,9TDI 90ps ALE) syntetykiem 5W40 od Castrola. Wcześniej lałem Castrol 10w40. Ciekawe czy będzie wyczuwalna jakaś różnica, jak myślicie :?:
-
Obsługa klimatronika w A4 B6
Włączona klimatyzacja nie dużo zwiększa spalanie, dlatego też myślę, że opcja ECON dużej różnicy na spalaniu nie da
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witajcie koledzy i koleżanki ze śląska! wink4 Przeglądając oferty A4-ek trafiłem na interesującą brykę. Po opisie niby wszystko cacy, ale wiecie jak to jest - nic nie stuka nic nie puka, igła i wypas; po czym okazuje się, że auto składane z 2 a ja marnuję dzień i pieniądze na oglądanie kolejnego szrota. cool1 Auto stoi w Częstochowie czyli jakieś 250 km ode mnie. Dlatego mam do was drodzy przyjaciele z Częstochowy i okolic prośbę. Jeśli ktoś z Was kręci się obok tego komisu lub ma do niego blisko będę bardzo wdzięczny jeśli obejrzy autko i przekaże mi o nim opinie:) http://otomoto.pl/audi-a4-skora-xenon-1wl-bezwyp-igla-C16905838.html Dokładne dane komisu: F.H. GEORGE - AUTO KOMIS RAKOWSKI Dźbowska 66 42-280 Częstochowa Tel: +48 - 34 - 34 11 777+48 - 512-188-855, 505-455-519+48 - 504-260111 adres strony: http://auto-george.otomoto.pl/ Nie szukam opinii eksperta, ale pewnej informacji o stanie wizualnym samochodu. Interesowałoby mnie najbardziej takie pierdoły jak: - stan wnętrza auta - szpary między elementami karoserii - czy jest możliwość sprawdzenia auta w ASO - rocznik szyb i czy są oryginalne - oraz jeśli komuś by się bardzo chciało, to grubość powłoki lakierniczej auta, ogólny zarys, ale to tak jak pisze - jeśli by się komuś chciało smiley Za wszelką pomoc przy zakupie będę bardzo wdzięczny good AVE A4!!! pozdrawiam Śląsk! hi
-
Spotkania na drodze
dzisiaj w Warszawie przy górze śmieci jechałem czarnym GOLFEM III z ksenonami za srebrnym audi A4 B6 1.9 TDI, przyciemniane szyby i dokładki w kolorze blachy WW 91... kto to był :?:
-
[B6 AWX] Po odpaleniu gaśnie
według mnie to immobiliser, podepnij samochód pod vaga i zobacz błędy
-
[B5 ABC] Problem z przegubami
1.To jest prawy zewnetrzny 2.LHR Najprawdopodobniej tak mi powiedzial mechanik 3.Auto po wymianie prowadzi sie dobrze
-
[B5 ABC] Problem z przegubami
Witam, od niedawna mam problem z przegubami. Przegub po wcześniejszej wymianie (tydzień temu) jest znowu do wymiany. Podczas jazdy przegub się rwie, pragnę wspomnieć, że nie męczę samochodu i staram się płynnie ruszać. Proszę o pomoc, w czym może tkwić problem?
-
[ALL B6] Listwy chromowe dookoła szyb
ale ja chce założyć chromy do A4 B6 da rade to zrobić?
-
[ALL B6] Listwy chromowe dookoła szyb
chłopaki da się założyć te chromy do a4 która seryjnie nie ma chromowanych listw? Jeśli tak to jak to zrobić i gdzie można zakupić takie listewki;>
-
[B5 ABC] Problem z elektrycznymi szybami.
Z tym, że centralny działą
-
[B5 ABC] Problem z elektrycznymi szybami.
Bezpieczniki sprawdziłem na początku, kilka było przepalonych więc wymieniłem je na nowe.
-
[B5 ABC] Problem z elektrycznymi szybami.
Witam. Od początku posiadania auta mam problem z elektrycznymi szybami. Szyby nie otwierają się a guziki od sterowania szybami nie podświetlają. Wiecie może w czym leży problem? Dodam, że lampki w środku po otwarciu drzwi również się nie świecą. Czy w modelu z 1995r 2.6 V6 znajduje się moduł komfortu? Jeśli taki jest to gdzie mogę go szukać? Z góry dziękuję za pomoc
-
Przednie sprężyny do B5 2.6 abc
Witam , kupiłem w tym roku audi A4 B5 2.6 V6 Mam mały problem z zawieszeniem. Mianowicie, prześwit pomiędzy oponą a nadkolem z przodu wynosi 9,5cm a z tyłu 6cm. Bagażnik nie jest obciążony i nie mam w nim butli z gazem. Co może być przyczyną takiej różnicy w prześwicie??? Chciałbym aby prześwit tył-przód był taki sam. Felgi na których jeżdżę to 15', opony 195/65. Bardzo dziękuję za pomoc :> pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów Mam na imię Mariusz i planuje zakup Audi A4 2,6 150PS 95'. Chciałbym dowiedzieć się kilku ciekawostek na temat tego modelu Pozdrawiam