Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Listwy chromowe dookoła szyb


adaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zauważyłem, że u mnie te listwy mają jakieś białe plamy ( ciapki ). Pełno ich i w sumie te listwy to juz bardziej białe niz chromowe.

Można to jakos wypolerować albo zetrzeć te białe plamy ?

Prosiłbym o konkretne kosmetyki, które sobie z tym poradzą...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo nie zdzialasz kosmetykami , poprostu auto bylo wczesniej gdzies czesto na myjkach i pod wplywem srodkow chromik matowieje :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo nie zdzialasz kosmetykami , poprostu auto bylo wczesniej gdzies czesto na myjkach i pod wplywem srodkow chromik matowieje :confused4:

Ale to nie wygląda jakby chrom matowiał, tylko jakby był taki dziwny nalot, który powinno sie jakos spolerować :> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo sprobuj pasta drobna scierna (jakies mleczko do lakieru) moze to pomoze...z tym, ze najlepiej wrzuc fotki bedzie latwiej dyskutowac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. dzieki za już :) I tak sie zajme tym w następny weekend - ale fotki jutro porobie i wrzuce.

A te mleczko to musi być do lakieru ? Bo taki CIF do mycia np. chromowanych baterii w łazience spisuje sie na medal :>

UPDATE:

51155620101031034.jpg

63810420101031032.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś rezultat po cifie? bo mam to samo al wydaje mi sie iż nie usunie sie tego. Pozostaje tylko wymiana chromu na nowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b5 idzie, na drzwiach prosty montaż, tylko gorzej pod małym trójkątem i nad dachem.Dropson teraz jest w fazie montażu, także czekam na relacje z tego i sam będę szukał ori o ile nie będzie dużych problemów z montażem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja chce założyć chromy do A4 B6 :naughty: da rade to zrobić?

Pewnie, że się da... :gwizdanie: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki da się założyć te chromy do a4 która seryjnie nie ma chromowanych listw? Jeśli tak to jak to zrobić i gdzie można zakupić takie listewki;>

proszę bardzo :wink4:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=118986.0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki da się założyć te chromy do a4 która seryjnie nie ma chromowanych listw? Jeśli tak to jak to zrobić i gdzie można zakupić takie listewki;>

Kupic mozesz w ASO ale cena kosmiczna ewentualnie na allegro uzywane, lub ode mnie bo mam na sprzedaz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz tez potraktowac to cifem...dziala podobnie do tasmy lekko sciernej :cool1:

Tylko nie Cif i inne kuchenne cuda!! W każdym z nich są silne środki chemiczne, które w tym przypadku pogłębią mikropęknięcia powierzchni. Kup dowolną pastę do chromu /taką jak do polerki motocykli/- idealnie usuwa ten nalot z listew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , żadna polerka nic tu nie da!! przerobiłem temat na kilku modelach audi jedyne co to okleić filią w czarny mat, ew. folią chromową co na jakiś czas może rozwiązać problem , bo folia chromowa też się złuszczy po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , żadna polerka nic tu nie da!! przerobiłem temat na kilku modelach audi jedyne co to okleić filią w czarny mat, ew. folią chromową co na jakiś czas może rozwiązać problem , bo folia chromowa też się złuszczy po jakimś czasie.

Raz jeszcze: miałem dokładnie to co na zdjęciach. Co zrobiłem? - powyżej, listwy jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz tez potraktowac to cifem...dziala podobnie do tasmy lekko sciernej :cool1:

Tylko nie Cif i inne kuchenne cuda!! W każdym z nich są silne środki chemiczne, które w tym przypadku pogłębią mikropęknięcia powierzchni. Kup dowolną pastę do chromu /taką jak do polerki motocykli/- idealnie usuwa ten nalot z listew.

Pasta/wata do polerowania chromu powinna poradzić sobie z problemem. Wata nasączona jest płynem, który ma właściwości czyszczące a zarazem zapobiega tarciu co mogoby spowodować zdarcie chromu. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...