Treść opublikowana przez Mariooo
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Mój 2004 dawca 2002 jeden kabelek drugi z zegatow plus kodowanie i wszystko gra dawca europa. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
U mnie się nie różnił oba z 4 ma Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Udało się :-) juz jeździ. Mając poprzednio 3.0 w quattro nie mogłem się obyć. Został do zrobienia kabelek i kodowanie zegarów. Podpowie ktoś co robić z pompą abs bo ktoś kiedyś wspominał że coś trzeba kodować czy zmieniać. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Gdzie w okolicach wawy wrzycić quattro i za jakie mniej wiecej pieniądze?, bo brak podnośnika zniechęca mnie totalnie do grzebania samemu.
-
[B6 ASN] A4 avant 3.0 v6 + new foto
Jak dawno mnie tu nie było ,przy okazji mały update setup lato . . . .
-
Ile powinno być wentylatorów ?
PL
-
Ile powinno być wentylatorów ?
U mnie w 3.0 asn też jeden.
-
A8 elektryczny postojowy jak zwolnić adpatacja? nastawy podstawowe
Wszystko jasne w tym modelu klocki przód / tył zmieniamy jak w polonezie nic nie trzeba vagować .W tym przypadku w komunikacji UDS zrezygnowano z elektronicznego zwalniania. pozdro.!
-
A8 elektryczny postojowy jak zwolnić adpatacja? nastawy podstawowe
WOW dzięki wkońcu wszystko jasne, teraz pytanie kolejne bo mam tylko jakiegoś starego vaga do mojej a4 2003, zapewne z tym autem się nie połączy , co i gdzie kupić vcds? może kogoś polecicie??
-
A8 elektryczny postojowy jak zwolnić adpatacja? nastawy podstawowe
Witam, może ktoś pomoże przymierzam się do wymiany klocków w a8 d4 2011r rozumiem że z przodu nie powinno być problemów, martwi mnie tył, jak zwolnić elektryczne zaciski ( jakieś patenty? ) planuję odpiąć wtyczkę i podać +12 do zacisku wymienić i zacisnąć zmieniając polaryzację. (czy to dobry pomysł?), czy trzeba robić jakąś procedurę adaptacji tyłu jakieś nastawy podstawowe??
- Śruba mocująca koło zapasowe
-
Silniczek regulacji wysokości fotela.
też szukam od dłuższego czasu, w aso jako cały mechanizm koszt około 1500 pln
-
Śruba mocująca koło zapasowe
mam na sprzedaż kontakt priv
-
[B6 ASN] Ustawianie rozrządu
Ma ktoś może pożyczyć blokady rozrządu do ASN-a
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ma ktoś może pożyczyć blokady rozrządu do ASN-a 3.0 V6 benzyna??
-
[B6 ASN] 3.0 ASN + LPG długo kręci przy odpalaniu na zimnym, na ciepłym ok
Do czego ten zaworek?? i gdzie go szukać, chyba będę musiał zestaw naprawczy ogarnąć. a reduktor mam taki:
-
[B6 ASN] 3.0 ASN + LPG długo kręci przy odpalaniu na zimnym, na ciepłym ok
Po dokładnej analizie wygląda na to że jednak reduktor puszcza gaz do kolektora jutro będę sprawdzał dokładnie i zobaczymy.
-
[B6 ASN] 3.0 ASN + LPG długo kręci przy odpalaniu na zimnym, na ciepłym ok
żadnych szarych bąków , przy tej instalacji BRC którą mam nie ma możliwości odpalenia na gazie.
-
[B6 ASN] 3.0 ASN + LPG długo kręci przy odpalaniu na zimnym, na ciepłym ok
Witam tak jak w temacie, szukam rozwiązania mojego problemu , póki co sprawdziłem paliwo i gaz tzn ciśnienie w układize paliwa jest i pompka pompuje dosyć mocno po właczeniu zapłonu, miałem przypuszczenia co do mieszanki początkowej przy odpalaniu ( gdyby któryś wtrysk nie trzymał i odpalał na mieszance beznyna gaz ) ale to też nie to bo po odpięciu wtryskiwaczy gazowych jest to samo. Czekam na pomoc co posprawdzać , czujnik temp. Vag nie pokazuje żadnych błędów.
-
[B6 ASN] Kontrolka "Check Engine" i wypadanie zapłonów PROBLEM ROZWIĄZANY
Ja miałem zalany deszczówką przekaźnik który znajduje się w skrzynce z komputerem, objawy były identyczne. Rozkręciłem , wyczyściłem , uszczelniłem górną osłonę i przeszło.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
taaa , a on bywa czasem?? dobra zobaczymy, może ktoś będzie miał.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie będzie miał dziś ktoś wag-a ?? potrzebuje aktywować funkcje aux in w rns-e.
-
[B5 AFN] Stuk przy kręceniu w prawo
Panowie może ktoś wie ew ma zdjęcie gdzie znajduje się ta śruba, skąd dostęp z góry z dołu czy jak??
-
[B6 ASN] A4 avant 3.0 v6 + new foto
Nie ma czasu na spoty a co dopiero na faq, ja są jakieś pytania co do oklejania listew to słucham.
-
[B6 ASN] A4 avant 3.0 v6 + new foto
W związku z tym iż nie było mnie na spotach bardzo długo . . .. wrzucam kilka fotek mojego paździerza po wiosennym odświeżeniu (test turtle waxa) , update 1 strona. Oczywiście wybieram się co tydzień ale zawsze coś, pozdro.