Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ASN] A4 avant 3.0 v6 + new foto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najwyższy czas żeby się pochwalić mimo iż autkiem trochę już jeżdżę

3.0 v6 benzyna quattro 2003r

SERIA:

- Sportowe zawieszenie S-line 1BV

- Skrzynia 6 biegowa

- Nagłośnienie BOSE

- Pakiet S-line wewn.

- Funkcja odprowadzenia do domu (coming/leaving home)

- srebrne listwy wewnętrzne

- Czarna podsufitka S-line

- Sportowe fotele /elektryczna regulacja wsparcia odcinka lędźwiowego/ S-line

- Skórzana 3-ramienna kierownica gałka S-line

- 6x Airbag

- Xenon + diody H6W

- Elektryczny szyberdach

- Pakiet oświetlenie

- Pakiet zima /podgrzewane fotele, lusterka boczne, spryskiwacze

- Pełna elektryka

- Fotochromatyczne lusterka boczne + elektrycznie składane

- Fotochromatyczne lusterko wsteczne

- Fabrycznie przyciemnione szyby

- 4 elektryczne szyby z domykaniem z pilota

i pewnie jeszcze parę innych o których zapomniałem

Mody:

- listwy s4 w kolor

- RNS-E

- Przeróbka chrom pakietu na Schwarz pakiet

- oświetlenie podsufitki Led

- niskobudżetowa przeróbka chrom pakietu na schwarz pakiet

Plany

- Dokładka s-line

- Felgi (tu mam wiele do popisu narazie zastanawiam się miedzy 18 a 19)

- lekko ciemniejsze szybki

- czarny środek lamp ew.bixenon

i tu lista się jeszcze powiększy bo planów jest sporo ale trzeba obrać dobry kierunek, list wkrótce a na chwilę obecną kilka fotek poglądowych.

UPDATE FOTO + efekty polerowania po taniości

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Stare sprawdzone środki chyba dają rade, niżej efekty ;-)

7.jpg

W czasie deszczu . .

8.jpg

Maska sąsiada

9.jpg

coś tam sobie spływa :)

10.jpg

11.jpg

11.jpg

1.jpg

4.jpg

2.jpg

3.jpg

Obiecana dalsza część fotek środek oraz fotki lotki :) :

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

Opublikowano

Bardzo ladna brakuje przednich dokladek s-lina lub najlepiej do s4 :kox:

Opublikowano

:kox:

Ale cos mi sie wydaje ze te listwy maja nieco inny odcien od reszty.. :mysli:

Ja bym jednak ich nie malowal i zmienil relingi na czarne.. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście dokładki są w planach ale zastanawiam się jeszcze nad zderzakami od s4 ,ale w pierwszej kolejności felgi.[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 00:26_________________________________________________

:kox:

Ale cos mi sie wydaje ze te listwy maja nieco inny odcien od reszty.. :mysli:

Ja bym jednak ich nie malowal i zmienil relingi na czarne.. :cool1:

kwestia gustu mi osobiscie bardziej podobją sie w kolor, a jesli chodzi o listwy to poprostu tak pada światło, na żywo jest oki.

Opublikowano

Piękna sztuka która prosi się o pakiet s line , lub s4 :kox:

Opublikowano

Git maszyna :good:

Nic tylko śmigać :hi:

Opublikowano

łądniutka sztuka - jeszcze przód i tył s-line i furka ideał :good:

Opublikowano

No no Mario nareszcie jakieś foty ... pozazdrościć :kox: :kox: :kox:- fura moim skromnym zdaniem s-line lub s-4 pakiet i będzie mega wypas jak mówi mój syn Pzdr PIXI :hi:

Opublikowano

Ładny furacz, z dobrym motorem i świetnie wyposażony. Daj jakieś fotki wnętrza!

Planowane zmiany dobrze rokują (przede wszystkim dokładki zderzaków i felunek).

Spojlerek klapy bagażnika już miałeś czy dokładałeś? Możesz zrobić jakąś fotkę tego z bliska - przy łączeniu ze światłem stopu?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ładny furacz, z dobrym motorem i świetnie wyposażony. Daj jakieś fotki wnętrza!

Planowane zmiany dobrze rokują (przede wszystkim dokładki zderzaków i felunek).

Spojlerek klapy bagażnika już miałeś czy dokładałeś? Możesz zrobić jakąś fotkę tego z bliska - przy łączeniu ze światłem stopu?

Dzisiaj zrobie dokładniejsze fotki i zapodam , spojlerek był dokładany nie jest to oryginał jest bardziej odstający i taki właśnie mi się podoba :)[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 14:51_________________________________________________

Ładny furacz, z dobrym motorem i świetnie wyposażony. Daj jakieś fotki wnętrza!

Planowane zmiany dobrze rokują (przede wszystkim dokładki zderzaków i felunek).

Spojlerek klapy bagażnika już miałeś czy dokładałeś? Możesz zrobić jakąś fotkę tego z bliska - przy łączeniu ze światłem stopu?

Dzisiaj zrobie dokładniejsze fotki i zapodam , spojlerek był dokładany nie jest to oryginał jest bardziej odstający i taki właśnie mi się podoba :)

Obiecany update foto zrealizowany

Opublikowano

jak i masz plan na czarne środki przednich lamp??? jak chcesz , chciałes to zrobić?

Opublikowano
  • Autor

Myślę że nie obędzie się bez rozklejania lamp co może powodować późniejsze parowanie :thumbdown:, planuje pomalować odblaski ewentualnie jakoś je usunąć w civicu 6gen chromy wewnętrzne lamp można było ładnie rozpuszczalnikiem zetrzeć i uzyskać ładny czarny mat.

Opublikowano

Dlaczego rozklejenie lamp ma powodowac parowanie? Rozklejasz, przed sklejeniem dobrze osuszasz i tyle. Chyba, ze skleisz, a okaze sie, ze beda szpary :decayed:

btw, listwy w kolor nie podobaja mi sie, za bardzo sie wyrozniaja... :wink4:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Wyjątkowo ładna.. a już myślałem ze zdecydowałem się w 100 na sedana :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

wydanie zimowe:

zima.jpg

Ps. Koła na sprzedaż, kontakt priv.

Opublikowano

Mariooo ??? co się dzieje- koła na sprzedaż ...na spotach się nie pojawiasz :mysli: żyjesz chłopie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio dużo pracy po godzinach , postaram się być w ten wtorek , słabo wizualnie mi leżą te kółka , więc myślę o oponach na moje 17-i s-linowe. :naughty:

Opublikowano

świetny wózek szukałem 3.0 ale same padliny w dodatku z USA

Opublikowano

17 na zimę , a 18 na lato ??? :kox::good:

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam się nad 19 ole obawiam się trochę o komfort. :) Co będzie docelowo sam jeszcze nie wiem. :)[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 11:01_________________________________________________Zimowy QUATTRO TEST

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.