Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Kilka pytań o małą navi, kolorowy FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam w autku małą navi i kolorowy FIS, niestety nie potrafię nic zrozumieć z niemieckiej instrukcji obsługi, stąd moje pytania:

1. Co oznaczają te cyferki 1 i 2 przy przełączaniu przyciskiem reset? Czy są to jakieś dwa tryby pracy, które niczym się nie różnią czy stoi za tym jakaś głębsza filozofia?

2. Mam wrażenie, że dane o średnim spalaniu i czasie jazdy resetują się same co jakiś czas, ale tylko w trybie 1. To normalne?

3. Czy można jakoś zmienić język FIS na angielski? Widziałem, że w niektórych wersjach nad kółkiem do obsługi navi jest przycisk "Menu", ale u mnie nie ma.

4. W nawigacji kiedy wejdę w menu "Destination" mogę wybrać "City" i podać miasto, ale nie udało mi się nijak podać ulicy. Poza tym przy jednej z opcji w menu "Destination" (zdaje się, że "Local area") mam ikonkę kłódki i nie można jej wybrać. Czy można to jakoś odblokować?

Trochę szukałem na forum, ale niestety nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na moje pytania :mysli: Z góry dzięki za pomoc.

Opublikowano

1. Co oznaczają te cyferki 1 i 2 przy przełączaniu przyciskiem reset? Czy są to jakieś dwa tryby pracy, które niczym się nie różnią czy stoi za tym jakaś głębsza filozofia?

2. Mam wrażenie, że dane o średnim spalaniu i czasie jazdy resetują się same co jakiś czas, ale tylko w trybie 1. To normalne?

Wartości z indeksem 1 - pamięć pojedyncza. Po przerwaniu jazdy na więcej niż 2 godziny pamięć zostaje wyzerowana.

Wartości z indeksem 2 - pamięć sumaryczna. Po wyłączeniu zapłonu dane pozostają w pamięci. Jeżeli jazda trwa dalej, wartość jest doliczana.

3. Czy można jakoś zmienić język FIS na angielski? Widziałem, że w niektórych wersjach nad kółkiem do obsługi navi jest przycisk "Menu", ale u mnie nie ma.

Tu masz o zmianie języka komunikatów FIS (potrzebny VAG):

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=34060.msg1435918#msg1435918

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki za odpowiedź :good:

Teraz pozostaje jeszcze tylko pytanie o tę nawigację :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.