Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Naprawa klimy (wg. mnie nieszczelna) - pytanie o dobrego mechanika [Wawa]


witek_1308

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z klimatyzacja i podejrzewam nieszczelnosc. Wszystko bylo ok az do wymiany rozrzadu, gdzie przy okazji wymienilem chlodnice bo stara byla zniszczona. To bylo na jesieni 2008, po remoncie nie mialem okazji klimy uzywac a przy odbiorze bylo ok. Zeszlego lata juz niestety bylo bardzo kiepsko, ale z pewnych powodow nie moglem sie wziac za naprawe. Jak sie zabralem tej wiosny to okazalo sie ze uklad prawie pusty. Nabili mi miesiac temu, bylo OK, ladnie chlodzilo. Teraz (po miesiacu) znow wieje cieplym :( podejrzewam ze przy wymianie chlodnicy mechanik cos zle zlozyl i jest nieszczelna, wiec szukam dobrego zakladu ktory potrafi to naprawic (no i idealnie jakby mieli sprzet/technologie do szukania nieszczelnosci, bo moze problem nie jest taki oczywisty jak mi sie wydaje).

Czy ktos moze takowego polecic w Warszawie/Radomiu lub okolicach?

A moze da sie wiekszosc wyczytac z kodow diagnostycznych i ktos z kolegow kto ma interfejs za przyslowiowe 'piwko' mi w tym pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego odwiedz zakład eurokilma na szyszkowej 68 w Warszawie.

Naprawiałem u nich przewód aluminiowy. Za robotę wzieli 70 zł.

Z tego co wiem naprawiaja tez kompresory wiec raczej znają sie na rzeczy.

Za napelnianie klimy biora ok. 200zl wiec nie napelnialem u nich tylko pojechałem do Sobczaka w Markach, ul. Legionow 29.

Tam robią to za 130 zl + 50 zł za test azotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...