Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Router DSL do Netii


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mojej dziewczynie spalił sie router, truje mi żebym coś z tym zrobił. Chce jej zawieść na jakiś czas mój router z wifi bez modemu ADSL który użytkuje do Chello i takie pytanie czy jesli sygnal puszcze przez modem ktory ma z netii a z modemu do routera to spokojnie podziele sygnał ?[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 01:25_________________________________________________o taki ten router http://www.euro.com.pl/routery/tp-link-tl-wr340g.bhtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten modem z Netii nie jest przypadkiem połączony z kompem przez USB ?

W Netii chyba na modemie wybiera się połączenie z tego co pamiętam i trzeba klikać. Proponuję kupić router z modemem adsl. Ten router co podałeś to jakaś lipa. Polecam linksysa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma szans... Popatrz sobie w jakie gniazdo w starym routerze byl wpiety kabel od linii... W to waskie telefoniczne. Twoj router nie ma takiego wejscia wiec nie masz w co wlozyc kabelka :) Juz pomijam fakt ze do netii musi byc router z modemem adsl. Jak chcesz na szybko i bez wydawania pieniedzy to zalatwic to znajdz kogos kto ma niepotrzebny modem na usb od neostrady. zmontuj zainstaluj wpisz hasla i bedzie smigac. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi ze w modem z netii wepne kabel telefoniczny, z modemu wyjdzie rj-45 ktory wejdzie do routera i reszta po wifi. Chodzi mi o to zeby router pełnił tylko role podziału internetu na kilka pc/lapków.

a co do tego routera tp linka, mam go od pol roku i zero problemow ( sam byłem negatywnie nastawiony co do tego sprzetu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...