Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Combo-Lotuś robol do roboty 1.7 ISUZU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto mój nowy nabytek

Rocznik 2002 grudzień, Sprowadzony z Belgii Wersja TOUR

Silnik- 1.7 DTI 16V, skrzynia 5, Spalanie 5-7 Bio :twisted: V-Max około 150

Przebieg 164 tys z książką serwisową wydaje się być realny, kupiony od osoby prywatnej

Wyposażenie :

-AirBag

-Drzwi rozsuwane z obu stron

-Klimatyzacja

-Szyby w prądzie :wink:

-Centralny zamek w kluczyku

-Wspomaganie

-Kratka :wesoly:

-przednie fotele składane

-Radio CD + kierownica wielofunkcyjna ogólnie fajnie gra ;]

-Hak

-Schowki nad drzwiami rozsuwanymi

-Tylnie drzwi motylkowe

Autko kupione głównie pod osobowe, ale również nadawający się pod firmę

Wybór padł na Combo ponieważ jest to autko "podobno" niezawodne nie to co peugeoty kangoo itp.

+ Małe spalanie i to jeszcze BIO

Dużo Miejsca w tyle

Wielka Paka

trzyma się drogi jak na dostawczaka

Bezawaryjność (jak narazie)

Wiele schowków

lekko kierownica

chodzi

ISUZU motor

Niska Cena

jak na tą klase samochodzik

- hmm jak narazie nie ma

Zapodaje kilka Fotek w przyszłości będą lepsze

20100603081.jpg

20100603082.jpg

20100603083.jpg

20100603084.jpg

20100603087.jpg

20100603085.jpg

Opublikowano

kangoo itp.

w firmie mamy 3 kangoo i nic się w nich nie psuje... :decayed: ale combo fajne, sam ojca namawiam żeby takie jedno kupił dla pracowników

Opublikowano

Kolega ślusarz ma Combo tylko że 1.3CDTI i wszystko jest super gdyby nie padające dwumasy. On ma przebieg 70k km (ma go od nowego) i na gwarancji już miał wymieniane 5 razy powtarzam to nie pomyłka 5 razy koło dwumasowe. Całe szczęście że to gwarancja bo mówi że masakra by była. Faktem jest że on jeździ nim tylko po mieście i prawde mówiąc nie oszczędza go, cały czas ostre przyśpieszanie (jeżeli można o takim mówić z tym silnikiem) i hamowanie.

W twoim pewnie nie ma jeszcze dwumasy więc nie ma się co martwić a poza tym naprawdę fajny samochodzik.

Opublikowano
  • Autor

Kolega ślusarz ma Combo tylko że 1.3CDTI i wszystko jest super gdyby nie padające dwumasy. On ma przebieg 70k km (ma go od nowego) i na gwarancji już miał wymieniane 5 razy powtarzam to nie pomyłka 5 razy koło dwumasowe. Całe szczęście że to gwarancja bo mówi że masakra by była. Faktem jest że on jeździ nim tylko po mieście i prawde mówiąc nie oszczędza go, cały czas ostre przyśpieszanie (jeżeli można o takim mówić z tym silnikiem) i hamowanie.

W twoim pewnie nie ma jeszcze dwumasy więc nie ma się co martwić a poza tym naprawdę fajny samochodzik.

Słyszałem o tym w 1.3, największą zaletą 1.3 jest to żę rozrząd jest na łańcuchu mój jest na pasku, 2 tygodnie temu wymieniałem rozrząd wraz z pompą wody bo ciekła ale pompa jest o połowe tańsza niż rolka :) jak narazie nie narzekam bardzo fajne autko :good:

Opublikowano

Wybór padł na Combo ponieważ jest to autko "podobno" niezawodne nie to co peugeoty kangoo itp.

Mam drugiego juz peugeota partnera od nowości.

Jednym jak i drugim dobijam do 150 tys km.

NIC absolutnie NIC nie robie oprocz rzeczy eksploatacyjnych :wink4:

Combo ma moj kolega i tez bardzo zadowolony :)

Opublikowano

w 2003 przejedzilem takim Combosem, z tym że 1.7 CDTI, 60 000 km. Po 4 latach i 250 000 km padł silnik...

Przebieg zdecydowanie nierealny. To są auta do pracy

Opublikowano

Przebieg zdecydowanie nierealny. To są auta do pracy

ale zwróć uwagę że to jest osobówka...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.