Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Rdza


Gość czarogo

Rekomendowane odpowiedzi

odradzam odejście,we wszystkich obecnie produkowanych samochodach tnie się koszty,nawet wychwalana toyota to bubel nie wspomnę o korodujących mercedesach no ale zawsze możesz wybrać coś na "F" :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że w niemczech robią to perfekcyjnie
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wallbash:

sory ale chyba nie wiesz co piszerz na pewno nie robią tego perfekcyjnie jestem lakiernikiem i widziałem kilkaset robót z niemiec napewno nie robią tego perfekcyjnie... a moze jakis kamyszek ci tam puknął tego może nie być widać a cos się może dziać. ale też bez watpienia mogło coś być grzebane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że w niemczech robią to perfekcyjnie
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wallbash:

sory ale chyba nie wiesz co piszerz na pewno nie robią tego perfekcyjnie jestem lakiernikiem i widziałem kilkaset robót z niemiec napewno nie robią tego perfekcyjnie... a moze jakis kamyszek ci tam puknął tego może nie być widać a cos się może dziać. ale też bez watpienia mogło coś być grzebane

szczerze to nigdzie nie robia tego perfekcyjnie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup toyote,wczoraj wymianem chłodnicę w yarisie 2007r (coś kolo 50tys przebiegu)nie dość ze pociekła sama z siebie to z 3 śrubek jakie musiałem odkręcić żeby ja wyjąc jedna mi sie urwala bo była dość mocno skorodowana to jest dopiero szmelc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup toyote,wczoraj wymianem chłodnicę w yarisie 2007r (coś kolo 50tys przebiegu)nie dość ze pociekła sama z siebie to z 3 śrubek jakie musiałem odkręcić żeby ja wyjąc jedna mi sie urwala bo była dość mocno skorodowana to jest dopiero szmelc.

Co racja to racja :good: nieraz przyjeżdżają na warsztat auta 3-5 letnie a śruby trzeba przecinakami lub kątówką traktować bo klucza to nie ma już nawet na co założyć :kox:

Audi,VW,bmw dają radę ale merce czy niektóre japońce (Yaris i micra w szczególności) to zgniluchy straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym że wszystkie marki tną na kosztach i auta są coraz niższej jakości to racja, a z drugiej strony auto mogło mieć nie groźna stłuczkę i niemiec pomalował to w jakimś zwykłym zakładzie duzo taniej niż by go to kosztowało w aso, nie zgłosił tego w aso i z stąd w historii samochodu w aso nie ma nic wspomniane o tym że coś w aucie było malowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi odpadl kawalek lakieru pod nadkolem poprostu auta sie robi na ilosc jak by mieli tak idealnie sprawdzac to by auto jeszcze wiecej kosztowalo polska sol tez daje znac ja bylem w polsce raz zima i potej wizycie zaczely mi rdzewiec srubki tam gdzie sa blaszki informacyjne pod maska i kolo mocowania silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w nimcach to niby nie używają soli :polew: bzdura i tyle :naughty:

nie tak do końca z ta sola masz racje bo sa tez inne dziadostwa rozpuszczające śnieg i lód ale nie koniecznie tak silnie żrące jak nasz Polska sol :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przykład co podgrzewany asfalt :polew:

widze ze o chemii pojecia nie masz...myslisz ze tylko sol rozpuszcza snieg i lod...zyj dalej w tej nieswiadomosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że kolega chemik coś słyszał ale nie wie w którym kościele,no i z ortografią kłopoty :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie OT :gwizdanie:

Karoseria karoseri nie równa :wink4: Z ASO wyjadą dwa takie same samochody, i jeden przejeździ 10 lat i nic się nie będzie działo a drugiemu po roku mogą sie już dziać cuda :kwasny:

Miałem podobną sytułacje w reno master (5-6 lat temu), w salonie kupiliśmy dwa mastery, jeden jeździ do dzis i nic mu sie nie dzieje, a z drugim wiecznie jakieś problemy..... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie OT :gwizdanie:

Karoseria karoseri nie równa :wink4: Z ASO wyjadą dwa takie same samochody, i jeden przejeździ 10 lat i nic się nie będzie działo a drugiemu po roku mogą sie już dziać cuda :kwasny:

Miałem podobną sytułacje w reno master (5-6 lat temu), w salonie kupiliśmy dwa mastery, jeden jeździ do dzis i nic mu sie nie dzieje, a z drugim wiecznie jakieś problemy..... :wallbash:

Tu masz racje...za OT przepraszam a Andy jesli masz jakis problem to zapraszm na PW :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje sobie dwie ręce i ch... uciąć jak z tą blachą nie było nic robione.

Jeśli chodzi o b7 to jest tak dobrze zabezpieczony antykorozyjnie że nie ma wuja we wsi żeby były bąble po takim czasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje sobie dwie ręce i ch... uciąć jak z tą blachą nie było nic robione.

Jeśli chodzi o b7 to jest tak dobrze zabezpieczony antykorozyjnie że nie ma wuja we wsi żeby były bąble po takim czasie...

swieta racja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...