Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie działająca klima.


Robson12357

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy ustawiam temperature na 18-19 stopni i włanczam klime w upalny dzień to przez wloty powietrza leci ciepłe powietrze. Nie działą również witrak od klimy.(ten od strony pasazera) Co moze być uszkodzone? Ile orientacyjnie moze kosztować naprawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeci Ci sie snieżynka na klimatroniku po właczeniu klimy?? Podłacz wiatrak na krótko i zobacz czy pracuje.Być może ze nie masz juz czynnika chłodzącego dlatego klima nie działą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie do pytania,tematow sporo wiec nie chcem smiecic,wciskam gwiazdke w b5 1.9 tdi 90km a tam nic,zapala sie i gasnie,tzn swieci sie w momencie 3mania guzika ale kompresor i tak nie startuje,niekiedy jak da rade to odpali,dodam ze nie wiem kiedy byla klima nabijana,za mojej kadencji od 2 lat napewno nie,bo nie byla uzywana,musi byc nabita zeby odpalila? dodam ze jak chce to odpali,niekiedy po miesiacu stania auta odpale wcisne guzik i dziala a za 5min po wylaczeniu juz sie nie chce wlaczyc,niekiedy wogle sie nie wlacza a niekiedy non stop... od czego zaczac badanie co jest nie halo? najpierw sprawdzic uklad i nabic klime?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie - problem tego typu. w pasku nie działała klima - była do nabicia oraz wentylator był zajechany. klima nabita itp oraz wentylator działa. niestety po włączeniu w samochodzie klimy nic się nei dzieje, nic nie cyka - poprostu nie działa. ale po podłączeniu klimy na krótko (w kostce koło zbiorniczka płynu hamulcowego) wszystko śmiga aż miło, wiatrak chodzi, w środku wieje jak z lodówki. co mam zrobić? dodam, że wcześniej klima (nie nabita) załączała się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...